Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékonyszálú, könnyen zsírosodó...

Vékonyszálú, könnyen zsírosodó hajam van. Milyen sampont ajánlanál vagy te milyet használsz, ami bejött?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is vékonyszáló,zsíros hajam van,amivel sokáig küzdöttem is.Próbálgattam mindenféle sampont de egyik sem jött be.Az az igazság,hogy én nem tudok olyan sampont vagy szert,ami segítene a gondodon(persze vannak ilyen szerek)viszont amit ajánlani tudok neked az az,hogy gyakran modd hajat.Tudom,lejárt lemez,de nekem csak ez segítettem.Kétnaponta mosom és így meg sem várom,hogy bezsírosodjon.Egyébként én úgy hallottam,hogy ha ecetes vízzel öblíted a hajad mosás után,állítólag nehezebben zsírosodik.Én már egyszer kipróbáltam de nem segítettem,viszont gondolom,hogy ebből is kell azért kúrát csinálni.Remélem segítettem.
2011. jan. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs,*de nem segített
2011. jan. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a hajam. Annyi mindent kipróbáltam már drágát,olcsót,és általában mikor sampont újítok egy ideig beválik,aztán megint elkezd gyorsan zsírosodni. Most már egy jó ideje Baba samponból a zöld teás-citromfüvest használom,és ettől nem zsírosodik gyorsan.


25/N

2011. jan. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én a fructis dusítót hazsnálom, vékonyszálú zsírosodásra hajlamos hajra. hát...azt nemmondom h dúsul tőle a hajad, meg aztse h sose lesz zsíros, de a többihez képest még ez a legjobb. vagy most kaptam nivea diamond shibne sampont, az se olyan rossz
2011. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyanez a gondom!

Én ausztráliai teafa olajos, avokádós gyógysampont használok.Gyógyszertárban és gyógynövény üzletekben lehet kapni.Szerintem nem rossz, bár dúsabb biztos nem lesz tőle a hajad, de valamivel később fog zsírosodni.

Szerintem megéri,hogy egyszer kipróbáld!

2011. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!