Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes-e? 16 éves vagyok,...

Érdemes-e? 16 éves vagyok, hosszú világos barna hajam van. Hajfestésen gondolkozok ( vörös színűn ). Érdemes ilyen korán elkezdeni festeni a hajat? Nem fogja roncsolni a hajam vagy a fejbőröm?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 19:49
 1/5 szkii ***** válasza:
100%

A fodrászodat kérdezted már? Ő biztosan pontosabb és megnyugtatóbb választ tud adni.

Egyébként ha minőségi hajfestékkel fested/festeted és megfelelően törődsz vele, akkor nem lesz baj szerintem.

Egy festett haj is nézhet ki igényesen és egy természetes is lehet igénytelen, ha töredezett, össze-vissza áll vagy csak úgy van..

Rajtad múlik minden, annyiféle sampon, balzsam és pakolás van már.

2011. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most valamiért mindenki vöröset akar! Én is! :D nekem már 14 évesen volt melírozva a hajam kb. 16 amikor az egészet már voltam szőke is meg vörös is :) Hát inkább tartós színezőt ajánlok mint festéket vagy henna hajszínezőt mert az vmilyen szinten még jót is tesz és szép fénye lesz tőle a hajadnak! Remélem segítettem valamennyit! :) 17/L
2011. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:):)
2011. aug. 24. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem korán,egyáltalán nem. Mondjuk én kicsit siettem 14évesen lettem középszőke,de persze nem bántam meg...mondjuk azóta már rég barna hajam van:) ha szeretnél vöröset,csináld meg,de próbáld inkább fodrásszal!

16L

2011. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. aug. 25. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!