Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményed a mitesszeres...

Mi a véleményed a mitesszeres arcbőrről egy nőn?

Figyelt kérdés

Ha neked van hogy viseled, nem szégyelled.

Én kezelem, de akinek van az tudja hogy a kozmetikus tisztitása után 3 napra újratermelődik az egész.


2011. jan. 2. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A nők 90 %-ának olyan. Az a baj, hogy én is mentem vele kozmetikushoz, bőrgyógyászhoz, pár napig jó volt, aztán megint olyan lett. Én 2 hetente kinyomkodom gőzölés után, tisztítom, radírozom, tehát megteszek, amit tudok, de így is látszik, hogy az. Ez sajnos alkati adottság. Én már elfogadtam magam, azzal is elégedett lennék, ha pattanásaim nem lennének:S
2011. jan. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is mitesszeres a bőröm, de nem lehet vele semmit sem csinálni. Ha kinyomod akkor 2 nap múlva ugyanolyan lesz. Nekem pattanásom nincs, úgyhogy egy kis folyákony alapozóval elég jó az arcom.

És így van, ahogy az első hozzászóló írta, hogy szinte 10 nőből 9 mitesszeres. A maradéknak genetikailag bababőre van, mert ilyen is van!

2011. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem az orromon vannak kisebb mitesszerek, bőrradírral leszedem őket és ennyi.
2011. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem pár éve az orrom volt kegyetlenül miteszeres,de ezt már aknesollal kezelem és már baba bőröm van.
2011. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!