Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett barna, szőke melíros...

Festett barna, szőke melíros hajamból tudnék teljesen szőkét csinálni?

Figyelt kérdés
Augusztusba volt utoljára barnára festve, és december 6 körül csináltattam bele vékony, sűrű melírcsíkokat. Milyen hajfestékkel tudnám kiszőkíteni az egészet? Leszivatni nem szeretném..
2011. jan. 3. 16:41
 1/4 anonim válasza:

Szia


Hát én is festem a hajamat szőkére.Hát az igaz hogy ha leszívatod a hajadat az károsíthatja de vannak már olyan hajfestékek amik már kiszívják a hajadat. De nem biztos hogy olyan eredményt érsz el.

Neked milyen barna a hajszíned sötétbarna,világos barna?

Milyen szőkére szeretnéd a hajszíned?

2011. jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok:) augusztusban lettem barna, világos de picit világosabbat sőt szőkét szeretnék lassan megint. Kiváncsian várom a hozzászólásokat én is:)


Szerintem ha bármilyen jobb minőségű szőke hajfestéket veszel, talán világosabbat mint szeretnél meg fogja szívni a barnádat ha nem túl sötét. A csíkok miatt ne aggódj azokat is befogja persze más lesz az árnyalat de ugyanolyan melíros marad a hajad ami idővel a festegetéssekkel eltűnik majd ha nem szeretnéd hogy maradjon:) csak azzal kell számolni hogy nem biztos hogy elsőre olyan szőkéd lesz amilyet szeretnél, lehet kell 2-3 festés.

2011. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lőrincz edina válasza:
Szia.Én eredetileg barna vagyok,és sokáig voltam szőke! Nem szívattam le a hajam,egyszerűen csak extra szőke festéket vettem dupla adagot,és tovább hagytam rajta 10 perccel.Nekem be vállt.Amúgy meg szerintem mindegy milyen a festék,a minimális hajroncsolást nem lehet elkerülni.Üdv
2011. jan. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, egyébként elég világosbarna volt már a festés is..befestettem 2-4árnyalatot világosító hamvas szőkével és ilyen lett: [link] a melír pedig széphamvasszőke, úgyhogy remélem még pár iylen alakalom után kiszőkül. =) nagy szerencsémre eddig sose töredezett a hajam se a festéstől(pedig már 2éve havonta festem..) se a 2szeri melírtól..
2011. jan. 12. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!