Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapanyagokbol tudnek...

Milyen alapanyagokbol tudnek hazilag arcpakolasokat vagy arcradirt kesziteni?

Figyelt kérdés
Sajos a bolti pakolasok dragak es barmit beletehetnek.
2009. jan. 28. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a következő pakolás vált be,mert szerintem selymesebbé teszi a bőrt és elvileg a zsíros bőrre is jó:

keverj össze egy élesztő kockát egy kevés langyos tejjel,de az állaga kenhető legyen,mert ha túl sok tejet teszel bele,akkor le fog csepegni az arcodról!Kend fel,hagyd rajta kb 20 percet.utána pedig mosd le és kend be valami hidratálóval!

Remélem,hogy tudtam segíteni!?

Üdv!

2009. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat!ma kiprobalom! Azt hiszem maradt meg egy kis eleszto a frigoban:)
2009. jan. 28. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Bőrradír=Keverj össze 1 evőkanál durva tengeri sót és 3 evőkanál olívaolajat. Mosd meg az arcod meleg vizzel.Majd dörzsöld át körkörös mozdulatokkal az arcodat.Nekem ez vált be de testre is jó
2009. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 12:39-es válaszolónak:Ez nekem is bevált,csak már régen alkalmaztam,de azt tényleg próbálja ki mindenki,mert nagyon selymes lesz tőle a bőr!

Üdv!

2009. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom,kifogom probalni! nem csak bor de penztarca barat is:)
2009. jan. 28. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!