Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier pure active exfo...

Garnier pure active exfo brush! Hányszor kell használni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be és szárította is a bőrön, max. arcradírnak jó. Én fürdés közben használtam, kinyomtam egy kis cuccot belőle a kefékre és átdörzsöltem vele a vízes arcom.
2011. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem olyanom van,reggel es este hasznalom.De semmi kulonoset az eg vilagon nem tapasztaltam,ugyanolyan pattanasos a borom mint eddig,csak annyi hogy miutan megmosom az arcom vele felfrissulok.Egyebkent tenyleg szaritja a bort,de mivel zsiros borre talaltak ki,ez ilyen kell legyen.A L`Oreal-nak van meg egy hasonlo termeke,en azt akarom majd kiprobalni ha ez kifogyik.
2011. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó! Szerintem ne használd olyan gyakran, mert nem biztos, hogy jó. Utána néztem egy kicsit és aki gyakrabban használta, nem hogy javult volna, de rosszabb lett a bőre.

Szerintem max heti egyszer kellene. Vigyázz vele!

2011. jan. 4. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!