Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen színű festék mennyire...

Ilyen színű festék mennyire fedné be a hajamat? (kép lent)

Figyelt kérdés

A hajam kb ilyen színű: [link]

És ilyesmi festékre gondoltam: [link]

Vagy ilyenre: [link]


2011. jan. 4. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be az első kép.másnak?
2011. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Második...:)
2011. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem sem jön be az első kép
2011. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Itt az első képhez hasonló: [link]

SZóval a kérdés az, hogy mennyire fognák be a hajamat ezek a festékek? Látszódna-e valami különbség?

Köszi a válaszokat!

2011. jan. 4. 21:31
 5/9 anonim ***** válasza:
el kell hogy szomorítsalak,semennyire,ha olyan festett feketés a hajszíned mint a lánynak a képen akkor nem kivitelezhető 1 egyszerű felkenéssel,mert az alapszabály: "FESTÉK?FESTÉKET?NEM SZÍV"!!!!amúgy a feketét a legnehezebb eltüntetni és kiírtani!!ha olyan színeket szeretnél,akkor szívatásra vagy koktélozásra lesz szükség,de persze mindezt a fodrásznál,ha nem akarod h leégjen a hajad!!!és még az sem garantálja hogy olyan színed lesz mint a dobozokon!!szóval visszatérve a kérdésre semennyire,és ha felkened akkor csak elpazaroltál egy 1000-est!!maximum ha van lenövésed azt szívná meg a festék,és hát hogy fogalmazzak az nem lenne igen esztétikus!!ha pedig nem festett fekete a hajad,minta képen akkor sem nagyon szokták ajánlani a több árnyalattal világosabb hajat,mert nem lesz olyan minta képen,ez 100 százalék!!szóval jól gondold meg szerintem,de ha hasonlót szeretnél ide minden kép szívatás kell!!(SAJNOS)rem tudtam segíteni!sya
2011. jan. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ezek a színek tényleg nem fogják be a sötét hajadat. Gondolom a mostani szín festett, ebben az esetben saját tapasztalat, hogy semmi változás nem lesz. Bár szerintem az eredeti színt sem tudná ennyire kivilágosítani. Szóval ezt szerintem is le kell szívatni. Ha festett fekete most a hajad, akkor lehet, hogy nem is elég egy alakalom... Nekem három szívatás után tűnt el végleg a fekete a hajamból. Persze ezeket nem közvetlen egymás után csináltam... Én a helyedben most elmennék ezzel fodrászhoz. Ha már egyszer megcsinálja, akkor utána már azonos színre tudod magadnak otthon festeni.

20L

2011. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Eredetileg ilyen színű a hajam, semmi festék nincs rajta. Egyébként vagy rosszul linkeltem (bár nem tudom hogyan, mert a kép amire most mutat, teljesen új és még sosem láttam), vagy változik a link tartalma... Szóval a hajam barna, nem fekete, itt van még egy link, hátha így harmadikra sikerül megmutatnom, hogy milyen a hajam:D

[link]

És köszönöm a válaszokat :)

2011. jan. 5. 15:25
 8/9 anonim ***** válasza:

13.58 vagyok

Ebben az esetben szerintem befogja. Nem sokkal világosabb az a szín. És a mostani hajad nem festett. Maximum lehet hogy kicsit tovább rajta kell hagynom. Amúgy rossz biztos nem lesz. :)

20L

2011. jan. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen:))
2011. jan. 6. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!