Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri Revalidot szedni?

Megéri Revalidot szedni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:

nem tudom.

csak egyszer szedtem, és akkortájt látványosan gyorsan nőtt a hajam, csak az a baj, hogy nem vagyok benne biztos, hogy a Revalidnak tulajdonítható-e a hatás, mert előtte vágattam is előtte a hajamból, ami már majdnem 1 éve nem lett visszavágva.

szóval lehet, csak a hajvágás miatt volt.

2011. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az egyik barátnőm is elkezdte szedni és neki is látványosan gyorsan nőtt a haja! Szóval szerintem mind a 2-nek köszönhető, de nagy részben a revalidnak :)


Hát a revalidnak a nőgyógyászhoz szerintem semmi köze nincs!Nekem is elkezdett sajnos! :(

2011. jan. 4. 23:03
 3/8 anonim ***** válasza:

amúgy jó, hogy eszembe juttattad! :)

holnap veszek is!

úgyis megint vissza kell vágatni a hajam, már időszerű, legalább hamarabb visszanő. :D

2011. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jogos! Én azt mondom ha valami nem érdekel akkor arra nem figyelek/nem fűzök hozzá vélemény (ha ez az)!
2011. jan. 4. 23:07
 5/8 anonim ***** válasza:

tényleg benéznétek az én kérdésembe is, légyszi! :)

nemrég tettem fel, a Szépség kat.-ban, hogy tudnátok-e jó fodrászt ajánlani Bp.-en.

2011. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt szedtem. Ha emlékezetem nem csal, az nem csak a hajnak, de a körmöknek és a bőrnek is jót tesz a leírtak alapján. Nos, nem volt nálam semmi különösebb hatása.


Kedves "fodrászos" kérdező: én már megtettem ;)

2011. jan. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha hajnövesztésre akarod használni, akkor biztosan jó, jót tesz a hajnak, bőrnek, körmöknek.

Igazából vitaminokat tartamaz, meg élesztőt, egy olya keveréket, amik külön-külön is jót tesznek.

Egyetlen "hátránya" van csak: a sok B vitamin miatt iszonyatos étvágyat csinál. :)

Hajhulláson viszont nem segít, csak akkor, ha valakinek vitaminhiánytól hullik a haja...

2011. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :))
2011. jan. 5. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!