Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajamat, vörösre?

Sötétbarna hajamat, vörösre?

Figyelt kérdés

Nem mondhatnám azt,hogy nagyon sötét a hajam,olyan gesztenye barna színű és ezt szeretném ilyen világosabb szép vörösre festeni,de nem tudom,hogy meg e fogná, a másik,hogy jól állna-e?:S

Sötétbarna szemem van és a szemöldököm is sötétbarna...a bőröm az olyan, se fehér se barna,de van színem=)

Itt van pár kép,hogy milyen re gondoltam:

[link]


[link]


Az én hajam pontosan ilyen színű!

[link]


Szerintetek?

Vagy más színű legyen?Eddig nekem a vörös tetszik,de érdekelni,hogy szerintetek milyen lehetne még?=)


2011. jan. 5. 19:49
 1/5 A kérdező kommentje:

érdekelne*

bocsánat!

2011. jan. 5. 19:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajrá :).
2011. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát...nekem sötét vörös...kissl barnás árnyalatba is átmegy pl: nyáron amikor fürdöm, akkor kissé barna árnyalatok is vannak benne...


[link]

Ilyen csak jóval sötétebb és kissé barnás...


[link]

de van amikor ilyen vagy ennél világosabb tincsek is vhogy kerülnek a hajamba...


A vörös nem mindenkinek áll jól, ezért azt ajánlom, hogy inkább valami sötétebbet próbálj meg először...

[link]

pl.... de ehhez kép is kéne, mert így leírás szerint az emberek 40%-ra illene ez a haj...pedig csak 5 %-nak áll jól :S


Amúgy szntem egész jó a mostani hajszined...nekem a barnát sajnos ledobja a hajam vagy visszamegy vörösbe :S:S

2011. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát rendben,köszönöm=)

Eddig mindenki azt mondta,hogy szép ez a hajszínem,ne fessembe,de annyi mindenről lemondtam,mert mindenki azt mondta ne tegyem tönkre magam:S

Így gondoltam,h legalább a hajamat befestem,de sajna erről is sokan lebeszéltek,de akkor is szeretném befesteni!

Amit küldtél utolsó fénykép az tetszik!=)

2011. jan. 5. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vmi ilyesmire gondoltam...de persze variálhatsz.....de mindenképpen fodrásszal, mert a vöröset rondábban lehet elrontani mint a szőkét :S
2011. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!