Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna festett hajamat...

Sötétbarna festett hajamat befogná egy világosabb barna hajfesték?

Figyelt kérdés
Csokibarnára gondoltam, vagy étcsokibarnára. Szerintetek befogná a hajamat?
2011. aug. 21. 16:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Háát, mióta festeted sötétre?
2011. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
nem. Sajnos azt lekéne szivatnod,utána befogná. Tapasztalat
2011. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
ha az én sötétbarna hajamat befogta a középszőke akkor a tiédet is befogja:)
2011. aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Szőke voltam, és kb. 4hónapja váltottam sötétbarnára. Szóval azóta festem. 5x volt befestve, ebből 4x az egész hajam, nem csak a töve, mert ugye hamar ledobta a szőke. De most szeretnék kicsit világosabb színt.
2011. aug. 21. 16:32
 5/22 anonim ***** válasza:
Festék festéket nem világosít, hetente lehet itt olvasni. Kémiai lehetetlenség! (persze mindig akad 1-2 akinek igenis márpedig befogta, de hogy hogyan azt soha senki nem értette egyik ilyen kérdésben is, mert egyszerűen lehetetlen.)
2011. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De leszívatni nem akarom, mert ugye 3évig szőkítve volt+vasalva is..végre megnőtt szépen a hajam mióta nem vasalom, de ez így tönkretenné...:S Akkor maradnom kell a sötétbarnánál?
2011. aug. 21. 16:37
 7/22 anonim ***** válasza:
De, egyébként befogja. Lehet, hogy nem az első alkalommal, de ha huzamosabb ideig fested a világossal, akkor be fogja fogni. Csak kockázatos, mert a lenőtt rész a tövénél lehet, hogy világosabb lesz.
2011. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen a töve biztos világosabb lesz:S Hát remélem befogja majd valamennyire:)
2011. aug. 21. 17:12
 9/22 anonim ***** válasza:

2.vok

valami platinaszőkét,de inkább bézsszőkét nézz ezzel próbáld.

A bézstől nem sárgulsz annyira és kímél is.2-3 festés és utána már jó lesz rá a csokibarna.Ha nem világosítod ki eléggé akkor szinte fekete lesz.Ez is tapasztalat :)

2011. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem fogta be, azaz mindig csak a tövét fogta be (tehát a festetlen részt), oltári ronda volt, hogy a töve mindig világosabb barna olyan volt mintha állandóan le lenne nőve csak mindig egyre jobban......szóval fodrász lett a vége. Nem éri meg kísérletezni, mert elkezded festegetni, hónapon át csak a egyre világosabb barna tővel fogsz rohangálni, és ha úgy döntesz fodrász csinálja meg már végre valami normálisabbra, nehezebb lesz a dolga hogy kiegyenlítse a sötétbarna hajhosszad a világosabb barna tövekkel, enyém is rendesen megizzadt :)
2011. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!