Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozó vagy korrektor...

Milyen alapozó vagy korrektor van ami a rosaceás bőrre lett kitalálva?

Figyelt kérdés
Suliba járok, és elviselni nem tudnám ha alapozó nélkül mennék suliba. De 3szor kell felkennem az arcomra hogy ne látszodjón. Nincs valami olyan alapozó, ami pont erre szolgálna? Amúgy járok lézeres kezelésre, eddig egyszer voltam és azt mondták, hogy ellehet távolítani de csak minimum 4-5 kezelés során. De addig, amíg ilyen nem fogok alapozó nélkül menni suliba. Pedig már unom mert 4 éve már alapozót használok mindennap:( Valaki tud ajánlani vmi jót? vagy korrektort ami erre szolgál? és hol kapható? köszi 17/L
2011. jan. 5. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Esetleg ez beválhat. Szerintem ne használj drogériákban kapható termékeket, főleg amíg lézerrel kezelik az arcodat.

2011. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vichy Dermablend

[link]

2011. jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Az ilyen fajta alapozót a komolyabb bőrhibák eltüntetésére találták ki, a tűzfoltokat, hegeket is szépen láthatatlanná teszi. Erősebben fed mint egy hagyományos alapozó.

2011. jan. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. jan. 7. 15:44
 5/9 anonim válasza:
Szia! Szeretném tőled megkérdezni hogy a lézeres kezelést Neked milyen áron csinálják? És hosszú távon mennyire kifizetődő?
2011. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia elkel hogy keserítselek de majd úgy is rájösz, hogy eltűntetni ezt nem lehet soha! lehet hogy átmenetileg jó lesz, de soha nem tűnik el, csak arra jó a lézeres klezelés, de oda évenként kétszer háromszor el kell menni fenntartó kezelésre hogy az ereket összehúzza, eltünteti bizonoys ideig, de a vörösséget nem távolítja el! a rosaceát rossz keringés okozza, az arcban és ettől válik vöröses színűvé az arc! Nagyon sokat segít ha nem eszel túl fűszeresen , kerülöd a fűszereket, alkoholt, kávét, cigit, egyéb élvezeti szereket! a teát is kerülni kell, mert annak is van értágító hatása, szóval mindent kerülnöd kell ami értágító hatással bír! fontos hogy hipoallergén készítményeket használj, és ne csak nyáron hanem egészen februártól napkrémet használj, 30-as faktorút.igyál sok vizet, kerüld a cukros üdítőket, a megeröltető mozgást! én is ebben a betegségben szenvedek, ha gondolod írjál privátot, és szívesen segítek!
2011. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ezeket a púdereket pedig én is kipróbálom:) te már kipróbáltad őket?:)
2011. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az igazság az,hogy senki nem tud semmit a rosaceáról.Szomorú,de így igaz.Pedig furcsa-mód egyre több ember szenved benne(bár a bőrgyógyász,aki engem is kezelt lézerrel vagy ultrahanggal de fikarsznyi változás nem történt a pénztárcám karcsúsodásán kívül)azt mondta régen is sokan szenvedtek tőle.Biztos,hogy lennie kell valami megoldásnak,és azok sajnos nem a krémek.Valami belső,mélyebb dolog az ok.

Tudok emberről,aki minden tartósítót/színezéket elhagyott és azóta tünetmentes,másvalaki B-komplexet szedett nagy mennyiségben és meggyógyult.Mindkettő összefügg a belekkel,úgyhogy lehet,hogy tényleg onnan indul a dolog.A Helicobacter is előfordul sok rosaceás vérében.

2011. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem La Roche Posay alapozóm van..Vichyt akartam venni de a gyógyszertáros ezt javasolta..és igaza volt mert télleg nagyon jó :)
2012. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!