Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik alapózó vált be a...

Melyik alapózó vált be a legjobban zsíros bőrre?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Lehetőleg minél tovább kibírja a bőröm fénylés nélkül és megfelelően fedjen is.
2011. jan. 6. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem használsz púdert az alapozó fölé? Bemész egy Clinique szaküzletbe (Váci utcai Clinique-t tudom ajánlani DE Douglas-t inkább hanyagold!) és ott ajánlanak majd kifejezetten zsíros bőrre való alapozót, és zsíros bőrre való púdert. Elég drága lesz (kb. 13 000), de gyönyörű leszel. És szerintem szerez be egy alapozó ecsetet is, mert azzal tudod megfelelően eldolgozni az alapozót.
2011. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is zsíros a bőröm, én korrektort és púdert használok. nekem nagyon bevált a miss sporty "So Perfect Stay" nevű korrektora!! szerintem próbáld ki, mert kb 1000 Ft, és télleg jó! :) alig ismerek magamra... XD
2011. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem drágább kategóriából az isadora és a clinique. húgomnak olcsóbból a dm-ben kapható anti-pickle alapozó. és érdemes befektetni egy mattító shiseido púderre.
2011. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Használok púdert is...Rimmel Stay Matte az alap és arra Maxfactor Creme Puff. Nem mondom, hogy nem jó de mégse a legjobb. Douglas sajnos nincs itt a közelben csak Müller:/ Oda már bementem és akkor ajánlották a Maxfactort. Most a csaj volt h*lye vagy a Müllerben nincs semmi ami kifejezetten erre van?:S
2011. jan. 7. 05:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Hol laksz Te??


Müllerben van Clinique.

MaxFactor és hasonlókkal nem fogsz érni egy sz*rt sem, csak nyerni pénzt.

2011. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél pudert használni akkor l'oreal amtt morphose hab állagu alapozó
2011. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!