Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen samponnal mossam a...

Milyen samponnal mossam a hajam ha nagyon hamar zsírosodik?

Figyelt kérdés
MOst head and sholuders-t használok de ez nagyon rossz. Másnapra már tiszta zsír. Ki mit használ ami beválik?
2011. jan. 7. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

WU2, de nem ezek az új fajta flakonos-krémes állagúak, hanem a klasszikus, nagy flakonos (1 literes azt hiszem), folyós. Az nagyon jó.


WU2 Miraculum a neve.

2011. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csalános sampont keressél!
2011. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Syoss dúsító sampon.

Kb 3-4 napig nem fog zsírosodni utána ;)

2011. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
avoure camomille. nekem nagyon jó. 3napot kibir. de amugy az is hozzajarul,h mennyire zsirosodik,h mennyit fesülgeted. ha én egy nap ketszer fesülködöm,már 3.napra egy zsir.sőt van h masodikra is. ezert csak reggel suli előtt megfesulködöm,és levan egesz napra :D
2011. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na hát most akkor melyikre váltsak, mindegyik válaszban más szerepel...annyiban biztos vagyok hogy a csalán az segít zsírosodás ellen, de nem találok olyan sampont, lehet hogy már csak a gyógyszertárba lehet kapni? Herbária csalán sampon, mindenfélét látok, de csalánosat nem.
2011. jan. 7. 16:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Rossmannban, DM-ben (lehet, hogy máshol is, én itt láttam) lehet kapni Bojtorján Csalánsampont, de nem próbáltam még, ők egyébként száraz hajra ajánlják, úgyhogy szerintem akkor zsíros hajra pont nem való.


Ami nekem segített: WU2 miraculum sampon + minden hajmosás után csalánteával öblítek. Korpa ellen kezdtem el alkalmazni ezt a módszert, de a zsírosodás is csökkent. Heti 2 hajmosás elegendő.

2011. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak sima csalán sampont használok, a legolcsóbbat, legegyszerűbbet, és az hozta helyre a hajamat, mert kiszárította, így nem kell mindennap hajat mosnom. amúgy nem száraz, most lett csak normál.
2011. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És milyen az a sima csalánsampon? MI a neve, hol lehet kapni?
2011. jan. 7. 18:35
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
úúú a sima csalánsampon engem is érdekelne :)
2011. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!