Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Utálom a kreol bőröm . Mit...

Utálom a kreol bőröm . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon utálom h kreol bőrrel születtem és mások is folyton cikiznek miatta . annyira szeretnék hófehér lenni de nekem nem adatott meg és mikor azokat a kérdéseket olvasom h " SZoli így szoli úgy" akkor az olyan izééé. Nagyon kicsi emiatt az önbizalmam :(
2011. jan. 7. 13:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem sem tetszik a kreol bőr, de sokaknak igen. És ahogy te is írtad, mások pénzt adnak ki a szoliért. Neked meg alapból barna a bőröd. Nyáron kerüld a napot, hogy ne legyél még barnább. Túl sokat nem tudsz vele csinálni.
2011. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2011. jan. 7. 14:14
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

Nekem meg nagyon tetszik ismerek egy lányt akinek kreol bőre van a haja is göndör ááá olyan szép egzotikus. *-* Mondjuk nekem meg tök fehér bőröm van és direkt nem megyek szoliba.^^ :D

17/L

2011. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Én hófehér vagyok és hidd el, az sem jobb...
2011. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!! :) állítólag minden imerősöm szerint jól áll ez a bőrszín de a suliban nagyon cikiznek és már eléggé elegem van belőlük. és a fehér bőr szért is jobb mert mondjuk nem néznek cigánynak ha akartok barnulhattok én viszont nem fakulhatok :(
2011. jan. 7. 14:26
 6/22 anonim ***** válasza:
99%

Nem tudom mennyi idős vagy,de engedd meg,hogy egy kis történetet meséljek neked.

39 éves nő vagyok,és kreol bőröm van nekem is.(a 2 lány testvéremnek fehér bőrül van) Régen nem volt szolárium,és régen az volt a "menő" ha valaki nyáron szép barnára sült le a napon..Nyáron én annyira barna voltam,hogy szinte világított a szemem..Majd jött egy új divat:A hófehér bőr..NA akkor jöttek a piszkolódások,de nem érdekelt..Örültem annak,hogy soha nem tudtam meg,hogy milyen fájdalmas lehet a napon leégni.Örültem,hogy igazából nem kellett festeni magam,mert szép a bőröm..De észre vettem,hogy ahogy öregszem úgy "fakul" világosodik a bőröm..Ma már nem olyan kreolos a bőröm,de még mindig nem fehér..Nyáron még mindig nem égek le a napon,és nem kell még mindig a szoliba járnom..De most tudott mit élvezek? Hogy 39 évesen még mindig gyönyörű a bőröm.Nem vagyok ráncos a szolitól,és kor miatt sem,még mindig nem kell vennem sok sminket(jóformán nem is festem magam) mert a természetes szín mindig megvan..

Szóval ne keseredj el,hogy kreol bőröd van.Sokan örülnének neki..A szoláriumot se bánd,mert ha megfigyeled azoknak a bőrét akik rendszeresen járnak szoliba eléggé ráncosodik nekik..olyan csúnya lesz a bőrük..Annak is örülj,hogy amikor 40 éves leszel neked még mindig szép lesz a bőröd..Sima és szép színed lesz..

Csak megjegyzem,hogy a fiam is örökölte a kreol bőrt,és sokszor azt hiszik brazil a srác..(van is sikere a lányoknál)

39/N

2011. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez nem teljesen igaz. Mert a hófehér bőrűek sokszor nem barnulnak, hanem LEÉGNEK.

Én is sültem már vörösre.

2011. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
(Utolsó válaszom a kérdezőnek)
2011. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem szép a kreol bőr,magamon nem tetszene de nekem nem is állna jól.akik piszkálnak azok azért teszik mert hülyék,irigyek.Mennyien örülnének ha kreol bőrük lenne,mindenki szoláriumozik,csak az a baj h ez miatt hogy mindenki szoláriumozik elveszti a különlegességét a kreol bőr,úgy ahogy a szőke haj is elvesztette mert mindenki szőkére festette.Nekem az tetszik nagyon a kreol bőrben h iszonyat jól áll azokon akiknek az van a fehér szín,nekem nagyon nem áll jól:(

Valaki írta előttem h ő sosem ég le mert kreol bőre van,nekem nagyon világos a bőröm mégsem égek le soha de a kreol bőrű barátnőm igen.

2011. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

ugyanígy kreol bőröm van ugyan így piszkálnak le cigányoznak stb. énis nagyon fehér akartam lenni egy időbe. de semmi cigányos nincs a fejemen az öltözködésem sem olyan,tehát nem értettem de az összes ilyen aki kritizált hófehér bőrű volt és mindegyik alapozózta magát undoritóak voltak..őket a fiúk sokkal jobban leszólták.. viszont nekem az tett be h egy cigány leány lecigányozott na onnantól akkorára nőtt az önbizalmam h már nem érdekel h ha azt mondják cigány vagyok mert nem vagyok ha ezt gondolják akár egy lehetőséget vesztettek..télleg még énsem égtem le egyszersem nyáron én örülök neki ha csokibarna vagyok mert szerintem az nagyon szép tud lenni:)

és ne érdekeljen az ilyen kis nyomik kritikája mert teis visszatudnál szólni egykét dolgot ha megerőlteted magad..

ugy h küldd el őket a ....-ba ha irigykednek:)

15/L

2011. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!