Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvaslót vegyek?...

Milyen hajvaslót vegyek? Neketek melyik vált be?

Figyelt kérdés

nekem eddig 4 volt.2 philips ami sz..rt sem ér,egy remington ami kicsitt régebbi generávió de mostis árulják és nagyon nagyon nagyon meg voltam vele elégedve csal el romlott.

azt hiszem maradok ennél a márkánál.de melyik fajta a legjobb? minimum legyen kétszász fokos :)


2011. jan. 7. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én most kaptam karácsonyra Remington S1051 Sleek & Curl hajvasalót. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Nagyon szuper készülék. Asszem 230 fokra melegszik fel:) Ajánlani tudom:) Jah és szépen lehet vele göndöríteni is;)
2011. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En ezt hasznalom es nagyon szeretem: [link]
2011. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is Remington s1051-em van, csakúgy, mint 1.-nek, azzal a különbséggel, hogy az enyém "már" 1 éves...

Én is nagyon szeretem, heti 1x mosok hajat, ami azt jelenti, hogy heti 1x vasalok hajat is, és a hét végéig tartja az egyenességet, és én 230fokon vasalom, és nincs nagyon eltörve. :)

Bár már gondolkozom a lecserélésén, de egyelőre azért még marad. :D

2011. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!