Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Édesapám és édesanyámat...

Édesapám és édesanyámat hogyan győzzem meg h vehessek hajvaslót?

Figyelt kérdés
F/13 nem kell fikázni már eldöntöttem hogy veszek és mindenki azt mondja h non jól áll , még egy ismeretlent is megkérdeztünk akinek nagyon tetszett xĐ a szüleim nem oylan fiatalok késői gyerek voltam mert túlságosan érettek akartak lenni hogy legyen gyerekük ... Apu azt mondta h ő nem tudja mert ő már öreg ő nem ért ehhez ...
2010. márc. 24. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

mond meg a szüleidnek,hogy többen mondták,hogy jóláll.meg hogy nagyon szeretnél:D

ha nagyon nem akarják engedni akkor gyűjts rá és vedd meg:D

2010. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is meglehetősen késői gyerek vagyok. hivatkozz arra, hogy gondoljanak bele. ők is voltak fiatalok, akkor is volt olyan ami divatos volt meg ilyesmi. te csak fiatal vagy, nem lökött.
2010. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sztem inkább kezdj el spórolni...ez nem annak a hibája h ők öregek, hanem annak, h egy felnőttet igen nehéz arról meggyőzni h egy fiúnak hajvasalóra van szüksége:D

főleg egy apát...hiszen nekik a fiúk az a FIÚK...és nem a langyijuk...ha érted mire gondolok.

2010. márc. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!