Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom kihozni magamból...

Hogyan tudom kihozni magamból a legtöbbet?

Figyelt kérdés

Az a tipikus baba -manó- arcom van.Nagy szemeim, pisze orrom telt szám.A szemeim sötétbarnák, már-már feketék, a hajam úgyszintén.

Az elmúlt 4 évben azt próbábálgattam, hogyan lehetnék szexi, vonzó stb...De nem ment. Szexin még nézni sem tudok.:D

Most szeretném kihozni magamból ezekkel a tulajdonságokkal,(adottságokkal?) a lehető legtöbbet.

Erre kérnék smink, haj, viselkedési és öltözési tippeket, akár képeket. Nem vagyok az a tipikus nádszállány,inkább nőiesebb vagyok, van popsim egy kis poci is.

A bőröm olyan olívás, se nem kreol, se nem fehér.

19/L


2011. jan. 8. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezekből az adottságokból nagyon jót lehet 'alkotni':)

Milyen hosszú a hajad? Ha esetleg fakó,fénytelen használj mindenképpen pakolásokat & akár be is festetheted kb ugyanolyan árnyalatúra. (én is ezt csinálom és annyira gyönyörű lesz tőle)

A szemeidet hétköznapokra könnyen ki tudod emelni egy egyszerű fekete tusvonallal(kicsit cicásan) és fekete spirállal.

2011. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most pont nyakközépig érő, mert növesztem. Olyan mellközépig szeretném növeszteni.
2011. jan. 8. 11:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudsz valami oldalt amin sminklépések vagy hajlépések vannak, mert én ezekhez egyedül béna vagyok.:D
2011. jan. 8. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:

úúúú de imádom az ilyen lányokat :) manó arc, pisze orr, nagy szem (L)

ötletem nincs, de tölthetnél fel képet és akkor talán tudok segíteni :D

2011. jan. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Youtube-on nézelődj rengeteg smink/haj videó van,akár magyar is:)

pl: http://www.youtube.com/user/dorkasminkel?blend=2&ob=1

2011. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha linkelnél magadról képet meg lehetne mondani. meg tudnám mondani hogy sminkelj milyen hajat vágass stb
2011. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!