Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hol adnak a...

Szerintetek hol adnak a legtöbbet a hajamért ha el akarom adni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de javaslom kérj ajánlatot több helyről...
2011. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hova való vagy, Pesten van egy fodrásznő, sok helyen hírdeti magát, ő 5000-től 40ezerig fizet, de ez sok mindentől függ /hossz, minőség, súly/ és a legfőbb, hogy csak természetes színű hajat vesz, festettet nem. És úgy már nem érdekli, ha már levágva viszed. Én most jártam nála, nyár végén megyek vissza, addig még növesztem a hajam.
2011. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

OFF


Utolsó! Miért nem érdekli a már levágott haj??? Miért ragaszkodik, hogy ő vágja le? Komolyan érdekelne, köszi!!!

2011. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta, hogy nem fontos, hogy ő vágja le, de jelen akar lenni, mert utána rögtön valami speckó eljárás kell, hogy ne fonnyadjon el a haj míg elkezdik feldolgozni.

A sógornőm is előbb levágatta, aztán most fogja a fejét, mert senkinek sem kell a 2 hónapja levágott haja, ami egy zacsiban lapul, elég rosszul néz már ki az a haj.. Úgyhogy elesett több ezer forinttól, mert előbb vágatott, majd keresett rá vevőt. Ráadásul az ő haja sokkal hosszabb volt, mint az enyém, kb. 80cm, 40 cm-től vesznek hajat, de azt is úgy mondta, hogy rá kell számolni 2 cm-t, mert a végéből először vágni kell, mielőtt levágja teljesen. Az enyém megvan a 40cm, csak amilyen hajat kinéztem magamnak, ahhoz még kell pár cm, hogy nőjön.

2011. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vaterán is megpróbálhatod, én ott adtam el több éve levágott hajat és nagyon meg voltak vele elégedve. (Bár nekem amúgy is nagyon vastag szálú és erős hajam van)
2011. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Amúgy pesti vagyok. Én is arra gondoltam,h több helyről kérek ajánlatot,de még nem tudom merre induljak. A lurdyban van egy fodrászat,azt ajánlották,de elvileg nem adnak ott érte sokat. Az a fodrász nő ,aki megvenné,annak az elérhetőségét nem tudod? (Valamelyik válaszoló írta..)
2011. máj. 30. 11:04
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Este megírom priviben.

Állítólag ő fizet a legjobban Pesten a hajért. Nem tudom, mert máshol nem érdeklődtem utána.

Ahol te jártál, mennyit mondtak? És mekkora a hajad? Nekem azért jó ez a fodrász, mert közel van, nem kell a babám mellett fél napokat elmetróznom.

Egyébként fenn van facebookon és nagyon dícsérik, szóval annyira nem lehet rossz.

2011. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szia! 45cm-es a hajam,de abból ugye minusz 5cm a töredezés miatt. Elég sok,és sosem volt festve! Ahova én mennék ott sztem 10.000 alatt kapnék érte. Tudnál mondani megközelítőled egy árat? Mert nem akarok ingázni,nekem nagyon messze van Kispest:(
2011. máj. 31. 15:12
 9/14 anonim ***** válasza:

Írtam priviben. Megkaptad?

Próbálj emailben árajánlatot kérni, de szerintem úgyis azt írja, hogy személyesen megnézné.

Nekem sem mondott még árat, majd szeptemberben fog.

2011. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Off:

Nem nagyon tudom elhinni ezt a levágás utáni speckó eljárásos dolgot. Vagyis azt elhiszem, hogy ezt mondta a fodrász. De kétlem, hogy egy múltkor levágott haj rosszabb lenne. Max ha olyan hatásnak teszik ki..

De ha nincs összekócolva, nincs utólag összegyűrve és ezáltal megtörve, stb...


Azért kérdeztem csak, mert ismerek egy lányt, akinek már több levágott copfja van otthon és hamarosan megint olyan hosszú lesz neki, hogy levágatja. És mondta, hogy lehet el akarja adni ezt is és a régieket is.

Neki még a gyerekkori haja is megvan. Sose festette és a színe sem változott, ezért gondoltam, hogy sokat érne egyben az egész. Hát nem tudom.

2011. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!