Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szemöldököm, nem valami...

A szemöldököm, nem valami sűrű, ráadásul nagyon hosszú szálú. Mit lehet ezzel csinálni?

Figyelt kérdés

Nem tetszik a szemöldököm alakja,viszont,ha magamnak kiszedem mindig elrontom,ha elmegyek egy kozmetikushoz egyáltalán tudna vele valamit kezdeni?mert ezt hiába festi be,akkor is nagyon ritka marad..tetováltatni nem szeretném..nem tudom mit lehetne tenni.szerintetek?

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen,hogy ilyen a szemöldököm?


2009. jan. 29. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ilyen szerencsétlen vagyok. Én nagyjából fazonraigazítom, a túl hosszú szálakból levágok és az "üres" részeket szemöldökceruzával színezem ki mindennap.
2009. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem csináld azt, hogy növeszd meg, amennyire csak bírod, és csináltass kozmetikussal olyasmi fazont, ami neked tetszik. majd utána, ahogy az előző írta, a hajszíneddel hasonló színű szemöldökceruzával (ne túl erősen, mert kül. boszorkányos lesz) rajzold utána a formát.

sok sikert:)

2009. jan. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is ilyen problemaim voltak a szemoldokommel aztan meguntam es elmentem egy kozmetikushoz.

nagyon megerte. szepen kiszedte, olloval igazitott es festett.

elsonap kicsit munek tunt a festek miatt, de furdes utan kicsit kopott es tokeletes lett.

havonta eleg egyszer festetni,amugy hihetetlenul megtudja valtoztatni az arcot egy szep rendezett szemoldok.

2009. jan. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
az én szemöldököm nagyon ritka, viszonylag nagy területen nő, de kb. fél centinként van 1-1 szőrszál. ráadásul világos, a hajam meg sötétbarna. nekem a kozmetikus hiába festette be, csak a bőröm lett olyan, 1-2 mosakodás után lejött. sokáig mindennap ceruzával festettem, aztán vagy fentmaradt, vagy nem. sokszor megfeledkeztem róla és elmaszáltam a kezemmel. végül nehezen, de rávettem magam a tetoválásra 6 éve. és egyáltalán nem bántam meg.
2009. jan. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok, mint te. Az 1:47-es íróval tökéletesen egyetértek. Nekem is ez segített.
2009. jan. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kozmetikushoz mindenképp menj el, sokat fog javulni az összkép!

De reggelente csináld azt, h egy megfelelő ecsettel fesd ki a szemöldököd, a hajadhoz illő színnel, az nem olyan mű, mint a ceruza és könnyebb bánni vele!

Én azt használom!


Viszont a tetoválást is fontold meg, ahogy már írták előbb is!

Nekem a szám van tetoválva, mert a szemöldököm a kozmetikus szerint szép.

És nagyon nem bántam meg, anyukámnak a szemöldöke van, nagyon jó!!!

Kicsit fáj és kell vele tűrni, de megéri!

Egyébként én nagyon rosszul tűröm a fájdalmat!

És mégis belevágtam, túléltem!:D

Szóval....


Sok sikert!

2009. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat az en szemoldokom is ilyen sajna.A szemoldokfestek nem fogja be csak vilagosra,am sotet barnar avan festve a hajam.Minden nap en is szemceruzaval huzom ki es latvanyilag jo,de legtobbszor soakt kinlodok vele mig egyforma lesz a ketto,aztan meg konnyen elmazgalodik es nem a legszebb latvany...A festek amirol beszeltek az milyen ? Van direkt ilyen szemoldokre amit ecsettel belehet festeni? Mert olyat mar klattam tevebe es az tenyleg elnyerte tetszesemet:) Te azota mit csinaltal a szemoldokoddel kiprobaltal vmit?
2009. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)!!az összes válasz hasznos volt!megfontolom a tetoválást,anyunak már mondtam is ,hogy szeretném..és mondta,hogy az nem olyan jó mert...nem akarja,hogy ilyen "csodálkozó" szemöldököt csináljanak,vagy ilyen hülye formájút,pedig nekem tetszenek a szemöldöktetoválások :) egyébként mennyibe kerül?és hogy csináltassam?ebben tudtok segíteni?csak kíváncsi vagyok,hátha kapok valami jó ötletet:) előre is köszönöm:)
2009. jan. 30. 16:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Kozmetikus csinálja a szemöldökfestést/tetoválást. Szerintem mindenképp menj el hozzá, hátha van valami jó ötlete, nem muszáj egyből tetováltatni. Soks ikert:)
2009. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8.49-es vagyok. az enyémet olyan formájúra tetoválta a kozmetikus, amilyen egyébként is volt. gyakorlatilag szinben, formára pont olyan lett, mint mikor magamnak kifestettem. nekem nem tetszik a fekete tetoválás, az egy idő után megkékül, inkább akkor sötétbarnát válassz. nekem is barna, nagyon szép. 14 ezer ft volt 6 éve, ebben az árban két javitás is benne volt. javitást úgy értsd, hogy pörkösödés után itt ott kijött a tinta és azt javitotta.
2009. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!