Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném feketére festeni a...

Szeretném feketére festeni a hajamat. Hosszú sötétbarna hajam és barna szemem-szemöldököm van. Jól állna a fekete?

Figyelt kérdés
A bőröm fehér. Nem olyan nagyon fehér,de nem is kreol. 26/L
2010. márc. 3. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia! Nekem is ilyen a szeme a böröm nekem jól áll a fekete bár én a szemöldökömet is feketére festetem hozzá!
2010. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szia,nekem világos bőröm van,szökésbarna hajam,csoki barna festéket vettem és fekete hajam lett,de nem állrosszul szerintem sem,meg mások szerint sem!ugyhogy ezek után szerintem biztos jól állna neked is!!
2010. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
értem,köszi. És még egy kérdés: szerintetek ha fekete lesz a hajam,szolizzak vagy maradjak fehér bőrű? Melyik a szebb?
2010. márc. 3. 20:59
 4/12 anonim ***** válasza:

Nagyon csúnya a fekete haj barna bőr sztem, nagyon nem természetes.

Amugy nekem is barna a hajam , sötét a szeme, és vastag sötét a szemöldököm és nekem nem állt jól a fekete, sokkal jobban áll a barna.(nekem is fehér a bőröm)

2010. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hmmm.azt semmiképp sem szeretném,hogy esetleg megbánjam a festést mert nem áll jól. Nincs valamilyen fekete szinező,ami hamar kijön? Látnám hogy hogy áll a fekete haj,de ha mégsem tetszik,ki tudnám mosni pár mosással?
2010. márc. 4. 14:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet rossz az ötlet de vannak ezek a szilveszterre gyártott hajszinező sprayk amik kijönnek egy mosással! Én pl azzal probáltam a vöröset és örültem neki mert nagyon nem állt jól! Kb 1000 forintért tudsz venni és egy alapos hajmosás el is tünteti!
2010. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
most nézegettem színezőket és ez a loreál casting tetszett meg. Ez színező,állitólag kijön a hajból néhány mosással. Szerintetek?
2010. márc. 6. 01:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Én befestettem régen a hajam feketére rendes festékkel és nekem kijött olyan 4mosás után
2010. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nézd meg itt, hogy hogy állna a fekete, aztán eldöntheted. :)


[link]


Feltöltesz egy képet, választasz hajat és kész is.

2010. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szija

szerintem a casting elég tartós nem fog egyhamar kijönni

én pont most próbálom eltávolítani a sötét festéket a hajamból de reménytelen...

remélem neked több szerencséd lesz vele :)

2010. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!