Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Linkkel! Szőke haj? Fekete...

Linkkel! Szőke haj? Fekete szemöldököm van:S ha vékonyra szedetem úgy nem lesz 'kiszel Tündés'? Ill hol lehet venni hosszú szőke parókát (60 cm körülit) ami természetes hatású?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok.


[link]


2010. okt. 27. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért akarsz így kinézni? Ez nagyon személytelen.
2010. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Napi suna a netsz@rról - "ilyen akarok lenni". Ennél már tényleg nincsen lejjebb :D :D


Mert megérdemled.

2010. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez a haj szerinted természetes hatású? :D
2010. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Komolyan erről az oldalról szedsz képet arról, akihez hasonlítani akarsz?
2010. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kinaiba van, de tényleg gáz. Ugye csak Halloween bulira akarod?
2010. okt. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szőke haj fekete szemöldök egy kicsit kontrasztos szerintem. Persze ha vékony akkor nincs nagy baj, de jobb ha csak pár árnyalattal sötétebb a szemöldököd, mint a hajad. :) Parókát akarsz valamilyen alkalomra, vagy póthajat szeretnél? A képen a lánynak póthaja van, és elég gyatra minőség. Szerintem szintetikus, 1000 ft-os, amit nem festhetsz, és 180C°-ig bírják a melegítést. Bár ha besütöd állítólag gyorsan kirugja magát, mert műanyag. Meg a hatása is elég természetellenesnek fog hatni. Ha póthajat akarsz és nem drágát, akkor Indiait vegyél. Vastagabb mint az európai haj, nem is ajánlatos úgy rögzíteni, hogy sokáig a hajadban legyen, mert elszívja a nedvességet a saját hajadtól, utána a tied vesz kárba. Ajánlom a csatos póthajat. :) (Vaterán is látni, 20ezer körül is van). És ne akarj ilyen lenni, mint a képen szereplő lány. Plázacica, de a pasik nem igazán vannak oda az ilyen csajokért, hidd el nekem. :) A természetes a nyerő. ;)
2010. okt. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Remélem kamu kérdés, ha nem akkor részvétem.
2010. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a nő még plázacicának is rossz:D

Nagyon ronda szegény.A haja meg...borzalmas.De az izlése sem jobb.

2010. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát lady gagának a telephoneban fekete szemöldöke van a szőke hajához és nagyon jól néz ki :D [link]
2010. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz, csak a képen lévő haj förtelmes, nagyon ronda! De jól állna a szőke haj, vékony fekete szemöldökkel, vagy fesd azt is át szőkére ;)
2010. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!