Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó ez a sminkpaletta szerintet...

Jó ez a sminkpaletta szerintetek? /link/ Aki ismeri írjon már róla véleményt!

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 9. 09:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismerem, de nekem nagyon-nagyon tetszik :) És nem is drága ahhoz képest, hogy ennyi szín megtalálható benne.
2011. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sztem én fogok egy ilyet rendelni:D
2011. jan. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

jó,egy kicsit más mint egy átlagos sminkpaletta,nehezebb vele dolgozni,de szebb eredményt kapsz!

Kell hozzá egy kis kézügyesség hogy használd,amúgy jó!

2011. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én kb. 20 véleményezést olvastam és mindegyik pozitív volt. :) Arra számíts max., hogy ezek a korongok kb. akkorák, mint egy ötforintos.
2011. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem ismerem sajnos de most nagyon megtetszett *-* Engem is érdekelnének a vélemények róla :D
2011. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

Magyar vélemények... Nekem matt palettám van, csak jót tudok mondani róla, nagyon szeretem, de kell alá valamilyen alap, hogy tartós legyen.

2011. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon tetszik nekem *_* Köszi a linket :D
2011. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A 88 Shimmer sminkpaletta az egyik legtutibb paletta. Nekem van ilyenem, igaz én annó külföldről rendeltem, de már bánom, mert a Makeup Plaza -ban jóval olcsóbban meg tudtam volna szerezni. De a paletta már 1 éve megvan nekem és még mindig olyan, mintha most vettem volna, pedig szinte naponta használom. Nem is kellene belőle több vagy nagyobb, mert az életben nem használnám el! Így legalább nem olyan drága és egyszerre soha nem vennék ennyi színt. Ráadásul szuper a minősége tényleg. Nekem a Coastal Scents az egyik kedvenc márkám, amióta a youtube-n videokat látok róla. Sok blogoldalon olvastam ellenkező véleményt, de ne dőlj be a rosszmájúaknak, mert azoknak hátsó szándékuk van szerintem a márkalehúzással - ez amolyan jó magyar szokás! Tényleg professzionális termék a Coastal Scents, főleg a palettái és a Gel Liner -jei. Az ecsetei is nagyon jók!
2011. jan. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!!!

Erről az oldalról akarom megrendelni..remélem nem ba*nak át!!!

2011. jan. 10. 16:14
 10/15 anonim válasza:
90%
Nekem is ilyenem van, 120 db színnel. Nagyon szeretem, szépen lehet vele dolgozni, tartós. Imádom!:)
2011. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!