Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó ez a sminkpaletta szerintet...

Jó ez a sminkpaletta szerintetek? /link/ Aki ismeri írjon már róla véleményt!

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 9. 09:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem csesznek át, sőt mailt küldenek, h mikor adták fel a postára. Nekem ma küldtek, h feladták az ecseteimet, egykivételével,ami azóta is hiánycikk, de azt elküldig, méghozzá úgy, h a postaköltséget(1200 Ft) ők fizetik. Elvileg holnap jön a postás, de írok, ha megkaptam. A lényeg: RENDELJ NYU
2011. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nyugodtan:) a vége lemaradt.
2011. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem értem miért gondolod, hogy egy hivatalos cég át akarna cseszerinteni??? Ez egy jónevű hiteles webáruházzal, ráadásul nagyon korrekt a menürendszere (jogi nyilatkozatok stb.). Én joghallgató vagyok és hidd el nekem ritkán látok ilyen jól összeszedett weboldalt! Ráadásul már rendeltem is tőlük 88 warm palettát. Álomszép! Más webáruházzal is ilyen bizalmatlan vagy? Én úgy olvastam a www.makeuplaza weboldalán, hogy lesz majd üzletük is, szóval nem kell a felesleges para! Inkább ez, mint az ebay ... Az egyébként is drágább!
2011. jan. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Megkaptam az ecseteimet:) Nagyon jól be voltak comagolva, mindegyik külön bubifóliában, mellette a számla, és egy ismertetőt a vásárlástól való elállás jogáról. Szerintem nagyon korrekt, Már csak arra leszek kíváncsi, h a hiányzó ecsetet mikor küldik.

Az ecsetek minősége egyébként nagyon jó, a szőrük nem hullik, pedig nem a drága ecseteket rendeltem, mert a legdrágább 2500 körül volt. Maximálisan meg vagyok elégedve velük.:D

2011. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Utolsó aranyos vagy, hogy írtál!!! :)

Most már tuti, hogy innen fogok rendelni én is!!

Köszi még egyszer, hogy írtál, meg mindenkinek! :D


"Jogosnak", hogy igen bizalmatlan vagyok/voltam, mert még sohasem rendeltem netről!


21L kozmetikus tanuló

2011. jan. 13. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!