Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tisztára elvagyok keseredve...

Tisztára elvagyok keseredve már, mindig ilyen az arcom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tisztára elvagyok keseredve! :( Mindig sebes vagy pattanásos az arcom. Azt mondják, hogy "ne nyomkodjuk", viszont ha nem nyomod ki, akkor nem gyógyul meg magától. Ha kinyomkodom, aztán egész nap mosom az acomat, akkor meg tiszta sebes az egész arcom! Meguntam már ezt! Voltam bőrgyógyásznál, nem csinál semmit, felírt ilyen kenőcsöket, jó drága is volt köztük, nem használ! És szinte mindig ugyan ott vannak a pattanások, főleg a homlokomon :(

Segítsetek! :(((


2011. jan. 9. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez belső gond, belgyógyász tud hormonszintet nézetni és segíteni. Ha kamaszodsz, akkor viszont várni kell.
2011. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor sürgősen keress fel egy másik bőrgyógyászt. NEM szabad nyomkodni, nem hülyeségből mondják, mivel egy olyan ember, aki nem kozmetikus nem ért hozzá hogy szakszerűen hogy kell arcot tisztítani. Menj el egy kozmetikushoz, majd ő kinyomkodja jól.
2011. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok, és voltam már hormonvizsgálaton, és azt mondták, hogy jó a hormonszinten, szóval nem tudom mi a baj.


Pécsett nem túl sok bőrgyógyász van. :(


Tisztára már bögők, már lassan két éve van így. :((

2011. jan. 9. 12:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem roacuttan-t írták fel, 1 év alatt helyrehozta és nekem is tiszta ragya volt az arcom.
2011. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez csak a serdülőkor...csinálhatsz bármit, azok ott lesznek..nekem 1 év kellett mire rájöttem sajnos :S

Ez majd 18 éves korod felé át"alakul" akkor már nem leszs ennyih vagy el is tűnik...nekem 14 évesen kezdődött és 17 évesen már csak akkor van ha nagyon sok csokit eszem,vagy nagyon ritkán, ha van akkor csak elvétve 1-2, ha nem iszok elegendő vizet, vagy így is jelzi a szervezet, hogy sok a méreganyag benned...tehát próbálj méregteeníteni is...vannak rá természetes teák meg természetes készítmények. Sajnos ezzel együtt kell élni :S

De ezek mellett türelem kell. Sajnos ilyenek a gének...hajlamos vagy rá :S

2011. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok... mellesleg amikor nekem sok volt vagy ha még kijön..mézet kenek az arcomra /egészre/ és rajthagyom 10 percig és ezt minden második napon megismétlem.....eltünteti és hidratálja a bőrt vmint puha lessz...fertőtlenít és nem leszel ráncos :P

a legjobb természetes anyag :)

2011. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát sajnos mindenkinél van ilyen időszak valakinél kevésbé nállad speciel jobban. Nekem is volt 13-15 ig+ utána ilyen periódusokba de túl lehet élni és emiatt senki nem fog megvetni, lenézni mert ez természetes dolog és amúgysem tart örökké. Amúgy meg próbáld a zsíros ételeket lecsökkenteni mindennap bekenheted az arcod tonikkal vagy arcszesszel, ezt úgy javasolom hogy kis vattapamacsot beáztatsz és azzal mosod le az arcodról a koszt. És sultkrumpli meg ilyen rántotthúsokat is próbáld minimálisra csökkenteni a bevitelét. Mond othon hogy inkább főtt krumpli krumplipuré vagy rizst eszel csak köretnek. Magvakból lehet enni de nem túl sokat csak éppen egy keveset. nyáron meg napozzál jó sokat.
2011. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudsz sokat tenni.. :/

Max szoli.. próbáltad már? Állítólag leszárítja a pattanásokat. Sztem 1 próbát megér. De ha bemész, alapozót le. Ne legyen rajtad festék.


Sok sikert, és kitartás! :/ :)

2011. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szia, nyugi, én is így voltam/vagyok. elmentem én is bőrgyógyászhoz, kaptam krémeket , nekem azért használnak és szépen tisztulok... De én szoktam arcmaszkokat feltenni, kedvenceim: méz+fahéj -összekevered és fel vele a tiszta arcra, v. élesztő+pici tej v. mézzel is lehet- sűrűre kell hagyni és fel vele, kb. 10 percig hagyom fenn.Esténként aloe verával bekenem az arcom (a levelet letöröm és bekenem a löttyel az arcom és úgy alszok, reggel lemosom és olyan szépen összehúzza a pórusaimat és a pattik nyomait is eltünteti)

sok sikert és nyugi, mert amikor én ideges voltam miattuk, akkor még több lett belőlük!!! úgyhogy vigyázz!!

2011. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem is roacuttan-t írt fel a doki kamaszkoromban. Szépen rendbetette az arcom, emlékszem én is nagyon ki voltam borulva mindig, mert csúnya volt :( Érdemes rákérdezned a bőrgyógyásznál.
2011. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!