Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túlzott tenyérizzadás ellen...

Túlzott tenyérizzadás ellen mit lehet tenni? Már nagyon elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szóval a problémám az lenne,hogy erősen izzad a tenyerem,akkor is mikor nem is izgulok. Mikor izgulok akkor még jobban. Ez már nagyon régóta tart,és nagyon idegesítő és elkeserítő.

Már irtózok attól ha kezet kell fognom valakivel.

17F


2011. márc. 27. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

én lány vagyok és velem is ugyanez a helyzet. csak ehhez még hozzájárul az is hogy jég hideg az enyém. szóval én sem tudom mit kéne csinálni, de igazából már megszoktam és nem foglalkozok vele :)

L*-*

2011. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez sajnos idegrendszeri probléma.Törölgesd meg sűrűn,mert gyorsan felázik tőle a bőr.A másik,ha kamillateában áztatod,sokat segít.
2011. márc. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
egyik barátnőmnek is izzadós tenyere van, ő natúr szappant szokott használni rá :)
2011. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!