Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a külömbség a rossman-os...

Mi a külömbség a rossman-os szolikonos hajvégápoló és mondjuk az avonos hajvégápoló között?

Figyelt kérdés

szeretnék váltani, mert nekem avon-os van és azt mondják, hogy a rossman-os sokkal jobb. Ti mit gondoltok erről...

Köszönöm :)


2011. jan. 10. 06:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal jobb a rossmannos, mert sokkal sűrűbb az olaj állaga. A hajvasalós korszakom végén ennek az olajnak nagyon sokat köszönhetek. Mikor elfogyott én vettem avonosat, de inkább visszaálltam erre. Nem tudom. Nekem valahogy sokkal jobban tetszik, bár az avonosnak az illata jobb volt. :)
2011. jan. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én inkább Baleát vennék, az a legjobb. A Repair család tagja, 3 növényi olaj van benne nagyon jó.
2011. jan. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem először a rossmanos volt, később rendeltem az Avonos-at. Meglepődtem rajta, de annak ellenére, hogy az Avonos hígabb nekem jobban bejött. A tarkómnál nagyon szokott kócolódni a haj, és megfigyeltem, hogyha az avonossal kentem be sokkal tovább fésülhető maradt. De nyugodtan próbáld ki a rossmanosat is, mert az sem rossz. Én személy szerint ezek után maradok az avonosnál. A Baleásról még nem hallottam.
2011. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!