Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Avonos hajvégápoló tényleg jó?

Avonos hajvégápoló tényleg jó?

Figyelt kérdés
Töredezik a hajvégem és nem tudom , hogy mi lenne a jó rá. erre gondoltam: [link]
2011. okt. 23. 16:44
 1/3 Joy Turner ***** válasza:
Kicsivel több pénzért már kapsz Gliss kurt is vagy elseve-et a drogériákban. Az avonos cuccok régen tök jók voltak, de egyre sz@arabbak. Nem érnek semmit. Se a krémek, se a hajápolási cuccok, a sminkcuccaikra még azt mondom oké. Szerintem nézz inkább körül a drogériákban, sokkal jobb minőséget kapsz ennél. Ha töredezik a hajad, akkor először is menj el fodrászhoz egy hajvágásra, minden hajmosásnál használj balzsamot, vagy maszkot. Ami nekem nagyon bevált a Wella proteines maszkja, és a Yellow Repair erősítő maszkja. Viszont ezeket nem tudod drogériákban beszerezni, csak fodrászkellékesnél. Árban is drágábbak azért, de tényyleg nagyon jók.
2011. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, csak ezt ajándékba kaptam és nem tudom , hogy egyáltalán rákenjem -e vagy inkább ne , mert ha csak zsírosodik tőle a hajam akkor sok értelme nincs. Egyébként használok balzsamot és most annyira nem töredezett a hajam csak kicsit szárazak a hajvégeim és félek , hogy az lesz:)Fél évente járok fodrászhoz mert növesztem és majd novemberbe fogok menni. De van fodrász ismerősöm , szóval ezeket lehet , hogy kipróbálom.:) köszönöm a segítséget!:)
2011. okt. 23. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó terméket kaptál ajándékba, használd bátran. Ha töredezik a hajvéged, akkor száraz. Ha csak annyit teszel rá a végeire, amennyit azonnal beszív, akkor nem fog zsírosodni. Viszont érdemes előbb levágatni a tört végeket, azután pedig szépen szinten tartja majd, rendszeres használattal. Egyébként Avon Tanácsadónő vagyok, fodrászos családból. ;)
2011. nov. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!