Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan hajszínező, esetleg...

Van olyan hajszínező, esetleg hajfesték, ami az első mosással le is jön?

Figyelt kérdés
Szilveszteri bulihoz kéne, hosszútávon nem szeretném festeni a hajam, tehát valami olyan kellene, ami az első mosásnál lejön.Ha lehet vöröshöz.Mert ha az fakul rózsaszín lesz :( Köszii :) 15/L
2011. aug. 25. 13:12
 1/4 anonim válasza:

vanvan. lehet kapni különféle hajsprayket mondjuk attol csomos lessz a hajad.

ami pedig 1 mosástól kijön és nagyon extrém...hmmm:D La riche. külföldről kell rendelni. huzos ára van de nagyon durva színeket tudsz csinálni.:) nekem almazöld volt.:D perzse neon zölden világított a fejem:D remélem segítettem.:)) 15/L

2011. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vannak ilyen instant színezők, ilyen kis tasakban van, drogáriák, illatszerek, de akár dm, rossmann is lehet kapni, arra figyelj, hogy nem ilyen dobozban van, mint a normál festékek, és színezők,hanem kis zacskóban, és rá van írva, hogy 1 mosás után kijön.

nekem is volt már ilyen, és tényleg kijött az egész.

2011. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó! :) Nagyon köszönöm a segítséget, majd akkor kipróbálom. Esetleg tudja valaki, hogy ezek milyen árban vannak?
2011. aug. 26. 11:57
 4/4 anonim válasza:
rossmannban van 1500 kb
2017. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!