Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a szemem alatti...

Mit tegyek a szemem alatti sotet karikakkal? 21/F Fontos!

Figyelt kérdés
Olyan a szemem alatt mintha bevertek volna egyet :) tok mindegy h 15 orat alszom vagy sem bem mulik. Hasznaltam mar korrektort de szerintem egy forintot sem er. Kiprobaltam kulonbozo markas kremeket, uborkat de semmi hatasa. Most ezt a Garnier koffeines golyos szemkornyek apolot hasznalom. Frissito hatasa az van de h nekem ez sem jo az tuti. Mint egy zombie ugy nezek ki. Segitsetek!!
2011. jan. 15. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
korrektor, és utána alapozózd le:) talán halványítja
2011. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia,én is ilyen problémákkal küzdök...

Általában korrektort kenek rá,arra meg világosabb púdert és az eltakarja..persze előtte alapozóval kenem be az arcomat :)

18/L

2011. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak sötét karikák,én korrektorral javítom és alapozóval lealapozom az egész arcom így nem látszik.De a sok arcmosás és a bőr ápolása(nem kell a legdrágább cuccokkal)hanem elég egy olcsó reggeli és/vagy esti krém amivel bőrödet regenerálhatod.
2011. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mindig minden körülmények között, ismétlem MINDIIIG MINDEN KÖRULMÁNYEK KÖZÖTT a korrektor előtt visszük fel az alapozót:)
2011. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
É*
2011. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg masszírozni,ugyanis a szemkörnyékeden lappang a vér.A gyűrűsujjaddal a krémet körkörösen,finoman körbe masszírozd bele.Segíti a vérkeringést és a nyirokrendszert is.
2011. jan. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Öhhh nem beszólni akarok,meg vitát szítani ,de korrektort csak akkor alapozás előtt visszük fel az arcra ha stiftes,többinél viszont ajánlatos előtte,mert először kijavítod a bőrhibát ,utána pedig teljes felületet egyenletessé teszed.Szerintem elég hülyén néz ki az,ha vkinek az alapozón más színű foltok éktelenkednek.
2011. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Minden este vizezz be egy ruhadarabot és rakd be a fagyasztóba. Reggel mikor felkelsz nyomd a karikákra egy pár percig. Ez a módszer csak akkor működik ha rendszeresen csinálod de akkor nagyon jó.
2011. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 timigold válasza:
Orvos, lehet, hogy a májaddal van baj.....
2013. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!