Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a szemem alatti...

Mit tehetnék a szemem alatti sötét karikákkal? És mitől vannak?

Figyelt kérdés
27/N vagyok,semmi más bajom nincs az arcommal,csak ez az egy.Nem olyan nagy karikák,de olyan sötét a szemem alatt kicsit,leginkább a szemem sarka alatt.Fogalmam sincs mit tehetnék ellene,aludni szoktam eleget többnyire,de azért vannak éjszakába nyúló bulik és ezáltal kevés alvás.
2010. márc. 5. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A pangó májműködés az oka. Egyél meg naponta nyersen egy feketeretket. (Nem a legfinomabb kaja, de nagyon egészséges.) Már pár nap után látni fogod a különbséget.
2010. márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi az a pangó májműködés??

Amúgy veseprobléma is okozhatja, meg genetika, kialvatlanság (habár azt írod nem jellemző), kevés folyadékbevitel...

Ha nem akarsz korrektort használni rá, akkor próbálkozz különféle krémekkel. Én nagyon sokat próbáltam már, egyik sem használt, de most pont ezen az oldalon olvastam, valaki valamilyen rossmannban kapható EVIAN krémet ajánlott vkinek, azt írta nagyon jó rá. Ki is akarom próbálni :-)

2010. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,krémmel fogok próbálkozni.És valóban keveset iszok.
2010. márc. 6. 07:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok:D én voltam az EVIAN krémes kérdező :D Azóta vettem is a Rossmann-ban... Hétfőn vettem és azóta használom reggel, délután és estére... Én már látom a változást :D Elvileg 2-3 hét, mire eltűnnek azok a csúúnya karikák, amiket annyira utálunk :)
2010. márc. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen kedves utolsó!
2010. márc. 6. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!