Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a sötét karikákkal...

Mit tegyek a sötét karikákkal a szemem alatt?

Figyelt kérdés
Genetikailag ilyen. Az egész szemem környéke sötétkék-fekete, mintha behúztak volna. Már nagyon zavaró kezd lenni. A sima alapozó semmit sem ér. Tudnátok tanácsolni készítményeket? Köszönöm!
2010. febr. 7. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én korrektorral szoktam eltüntetni. és elis tűnik.
2010. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Korrektor, alapozó tényleg jó szokott lenni, de lehet, hogy nem csak genetikailag vagy ilyen. Két lányt ismerek, akiknek hasonló gondjuk van, és mindkettejükről kiderült, hogy vashiányosak.
2010. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

viván volt tegnap pont ien a vivatrendbe:D

elősször vékonyan fel kell kenni ecsettel a világos alapozót, majd rá folyékony korrektort, ami lehetőlegl egyen világosabb v. egyszínű az alapozóval, ha kicsit pattanásosabb a bőröd akkor lehet poros korrektrot is használni

2010. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vegyél világosabb folyékon alapozót mint a bőrszíned.először kend fel az egész arcodra a bőrszínednek megfelelőt,aztán kend a szemed alatti részre e folyékony világosabbat.hagyd kicsit megszáradni,aztán az egészet fixáld 1 kis púderrel ;)
2010. febr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. A héten rákérdeztem az orvosomnál, nem vagyok vérszegény (bár már hónapok óta szedtem a vasat abban a reményben, hogy segít valamennyit a helyzeten..:-))
2010. febr. 7. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
A "genetikai" sötét karika igazából ekcémások bélyege. Valószínűleg ekcémás vagy ill. arra hajlamos, még ha tünetmentes is vagy. nekem is van, de megfelelő alapozóval eltűnik, valószínűleg nem olyat használtál ami rendesen fed.
2010. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!