Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet tartós sötétkék és...

Hol lehet tartós sötétkék és rózsaszín hajfestéket venni, és kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

El tudjuk olvasni , hogy tartós caps lock nélkül is.

De , hogy megértsd, SEHOL.

Mivel a színezők a hajszálak külsején maradnak, ettől olyan élénkek, 5-6-7 mosásig tartanak.

2009. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Ilyet sehol nem fogsz boltban kapni. akin ilyen hajszínt láttál, annak a rózsaszín-kék rész az tulajdonképpen műhaj (azaz póthaj).

nem olcsó ilyet készíttetni, de ha profi csinálja meg, baromi jól tud kinézni. van egy barátnőm, aki ezzel foglalkozik. ha van rá pénzed, privibe meg tudom adni a honlapja címét, ott árakat is találsz.

2009. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
de lehet venni .
2009. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
de lehet venni ilyen hajfestéket, csak azok nem tartósak, mint mondjuk a barna, meg a szőke. kijönnek pár mosás után. ilyen fodrászkellékes boltban általában lehet kapni ilyen extrémebb színeket is.
2009. febr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

lehet kapni... [link]

rendelhetsz Mo-ra is!


[link] classic%20cream%20formula.html

kattints a dobozra, és megnézheted, hogy mutat élőben is.

2009. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Már miért ne lehetne kapni?:)

Nekem is van a hajamban...Mi Szegeden vettük a Mars téren,nem tudom mi volt a bolt neve,mert nem én voltam ott a vásárlásnál..amúgy a festék márkája Londa Color és 0/65 a kódja..igaz,hogy kábé ez is egy hónapig vagy másfélig bírja..de az is több,mint ha 6-7mosás után kimenne..:)

2009. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Jah és olyan 1200Ft körül volt egy dobozzal asszem.:)
2009. júl. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
De viszont amit én írtam,az a rózsaszín volt..sötétkékről nemtudok,mert még nem kérdeztem utána..esetleg kékesfekete..de aztmeg bárhol beszerezhetsz...
2009. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nagyobb fodrász kellékes!!!:)
2009. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
figyikeh mih ennek a csajnak vagy kinek az email cime? akinek van ez a boltja
2011. ápr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!