Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke tartós hajfestéket...

Szőke tartós hajfestéket kevernék xxl color ( rózsaszín) kimoshatóval. Milyen lesz a hajam?

Figyelt kérdés

Rózsaszínes kimoshatót és ultra szőkét(tartósat) szeretnék keverni.Meddig lesz benne a rózsaszín?

Nem raknék bele sok rózsaszínt egy keveset mennyire lesz erős a színe?


2011. júl. 19. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen színű most a hajad. Mert a rózsaszín csak akkor szép, ha nagyon világos szőke hajra rakod. Ezért általában le kell szívatni az egész hajat, és utána megy rá a rózsaszín.

Szerintem valami ilyesmi lesz a színe, ha nem raksz sok rózsaszínt: [link]

Ha sötétebb a hajad akkor inkább lilás lesz... Az ilyen kimosható festékek nem maradnak sokáig, van ami már egy mosás, és kijön, van amelyik bírja pár hétig. Ha élénkrózsaszínt tennél rá, akkor olyan színűre kopna ki, mint amit linkeltem. Így szerintem szőkére kopik ki, esetleg nagyon halvány rózsaszín árnyalata marad.

2011. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha kevered, akkor szőke lesz.

Én is eltaláltam még kezdő koromban, hogy összekeverem a lilát a szőkével, és rákentem a hajamra - az eredmény minden lett, csak nem lila, inkább valami csibeszőke, ami várható is volt.

Először szőkítsd, aztán fesd rózsaszínre.

2011. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
óó köszi :D és tuti kikopna? mert mesélték, hogy valakinek nem kopott ki és átkellett festeni, de szerintem a csaj volt olyan hülye hogy rossz festéket vett :'D.
2011. júl. 20. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!