Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudok rozsaszín hajfest...

Hogyan tudok rozsaszín hajfestéket keverni? Milyen szinekből?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rózsaszín hajfestékből a legegyszerűbb előállítani. Kevergetni nem érdemes, noha lövésem nincs a hajfestékekről, de hacsak a gyártó nem ad keverési tippeket, akkor nem fog összejönni, mivel a festékek esetén, főleg a speciális oldószereseknél, mint amilyen a hajesték is, nem elég a két szín keverékének színeredményét nézni, mert teljesen más lesz az oldószerek, és egyéb alkotórészek kémiai reakciója miatt. Szóval a legegyszerűbb rózsaszín hajfestéket venni.
2010. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én tudom:

Bemégy szépen az első fodrászKELLÉKEShez és megmondod hogy rózsaszín hajat szeretnél és hogy tud e mutatni hajfestéket!Lehet hogy kicsit drágább(2-300fttal)de ott tuti hogy van!!

2010. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ha rózsaszínt veszek az sokkalsokkal drágább 2300 ért láttam legolcsóbban, annyit meg nemfogok kidobni az ablakon:Dazért kérdeztem hogy ha vennék kettődarab 500ft os hajfestéket amibőlkitudnám keverni, az ugy olcsóbb lenne..
2010. szept. 18. 15:44
 4/5 anonim válasza:
videóban azt láttam, hogy a csaj beszőkítette a haját, szinte tejföl szőke lett, és arra egyszerűen rózsaszín hajszínezőt tett. nem tudom, hogy ez mennyire tartós-e, de nagyon szép lett a színe.
2013. szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tincuu válasza:

Nekem volt egyszer rózsaszín hajszínezővel festve a hajam. Mivel nyáron volt, ezért sajnos nagyon gyorsan lejött a hajamról az egész... Vagy a hajmosás, vagy a strandolások, vagy a bulikban való leizzadás. :) Nagyon hiányzik, és szeretném majd festékkel megoldani, de hajkellékesben azt mondták, hogy nincsen... :( Tehát vagy fel kell mennem Pestre, vagy rendelnem kell, hogy tartós legyen.


[link] és akkor egy kép... :)))

2013. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!