Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet gyorsabban...

Hogyan lehet gyorsabban feketéből szőkévé válni: színleszedővel vagy szivatással?

Figyelt kérdés

Meguntam a feketét és most szeretnék újra szőke lenni.Valami szép világos szőke. Először a fodrászom azt ajánlotta, hogy csak szinleszedőt használ és sötétbarnát fest rá első alkalommal...én meg mondtam később neki, hogy akkor ugyanott tartunk, hisz az majdhogynem fekete...és aztán megállapodtunk abban, hogy viszek sötétbarna festék helyett sötétszőke hajfestéket és szivatni fogja a hajamat, így ha minden igaz elérünk elsőre egy csokoládé barna hajszínt... Továbbra is töröm a fejem, hogyan lenne a jobb, de az biztos, hogy mielőbb szeretnék szőke hajat, és nem akarom hogy az legyen, hogy a színleszedő semmit ne érjen...ezért mondtam neki, nyugodtan szívasson...

Szerintetek hogy kéne nekikezdeni, hogy kéne ezt végigcsinálni?


2011. nov. 29. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Feketéből min. fél év alatt lehetsz mondjuk sötétszőke.

Nekem a fodrászom 2x szívatta le kímélővel fél év alatt, hogy egyenletes közép, vagy világos barna, vagy kinek hogyan tetszik:sötétszőke legyek(festék szerint sötétszőke, de erre általában azt mondjuk, hogy világos barna); lehet hogy ha más hajszínt tűzünk ki célul világosabb is lehetnék, de nem akartam szétroncsolni a hajam erős szívatással(ráadásul 2-vel!)

2011. nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szakemberek segítségével lettem hátközépig érő feketéből tüsi szőke. növeszd le.
2011. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta a fodrászom hogy 2 hónap alatt szőke leszek.

Mondjuk 3 hetente megyek, és így. Csak nem tudom, hogy színleszedőt is kéne-e használni, vagy csak a szivatást? Színleszedő egymagában nem sokat ér ugye? De a szivatás egymagában már tényleg leszívja a feketét. Színleszedő meg csak egy árnyalatot világosít...Igazából én a színleszedővel nem vagyok tisztában, hogy az mennyit ér, azzal biztosan hosszú folyamat lenne világos szőke lenni a feketéből...bár fodrászom azt mondta arra is hogy 2 hónap csak...és még megúsznám a répa vörös színt is, ha nem szivatnánk...én mégis szivatni szeretném, hogy tényleg legyen értelme az egésznek.

2011. nov. 29. 15:54
 4/10 anonim ***** válasza:
és miért nem hallgatsz a fodrászodra? neked mibajod van? aztán ha a hajad nembírja a szőkítőt, rá leszel mérges, mikor te voltál makacs...
2011. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Már 3-szor megtörtént velem ez, hogy feketéből szőkére váltottam. Szivatták akkor a hajamat többször is. Roncsolódott ugyan a hajam, de vállig érő volt még legvégső esetben is, nem lett annál rövidebb.

Jelenleg meg hátközépig érő fekete hajam van, szerintem vállig érőnél nem roncsolódna tovább...legalábbis eddig még nem történt ilyen a szivatások során, hogy annyira tönkrement volna.

2011. nov. 29. 15:56
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazából még nem tudom hogy lenne a helyes és még holnapig van időm eldönteni, hogy szivatás legyen vagy színleszedő.

Szivatással elérnénk elsőre egy csokibarnát a fodrászom szerint, színleszedővel meg még mindig csak a sötétbarnánál tartanánk...

Viszont azt nem tudom, hogy ha már egyszer van szivatva, akkor legközelebb már nem érne semmit az, ha nem szivatás lenne hanem színleszedő? Vagyis a színleszedő csak akkor hatásos, ha elsőre azt használják és még nem volt szivatva?

2011. nov. 29. 15:59
 7/10 anonim ***** válasza:
az lenne a helyes, ha nem a két véglet hajszínt váltogatnád.
2011. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

..nekem igazából az nem tiszta, hogy ha ezt a kérdést magától kérdezi a kérdés feltevője, és tudja is rá a választ, meg az egész hajtörténetét, akkor most mit vár tőlünk? Hogy mit írjunk?? 3x megcsinálta már, akkor mi hogy legyünk okosabbak?? Meg most akkor mire is kíváncsi??

Csak nem értem a kérdés lényegét... meg az értelmét...

na mind1..

2011. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem fel a kérdést, mert még színleszedővel nem volt dolgom, csak szivatással és ha színleszedővel kíméletesebb a dolog és mégis hatásos lesz rövid időn belül akkor inkább hanyagolnám a szivatást amennyire csak lehet. Végül azt beszéltük meg a fodrászommal, hogy elsőnek csak színleszedőt használunk, ezzel elérünk egy sötétbarnát és majd ezt a barnát fogjuk szivatni. Jobb így, mintha a feketét szívatnánk.
2011. nov. 29. 18:20
 10/10 anonim válasza:
barátnőm állandóan hajszínt vált,..feketéből két "kezelés"után ált szőkévée,..egyszer szivatás, aztán egyszer világosszőke festéts és kész
2012. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!