Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyakorlott szolizókhoz lenne...

Gyakorlott szolizókhoz lenne pár kérdésem, van aki ilyen tájt kezdi barnítani magát?

Figyelt kérdés
Hulla fehér bőröm van, de az a teljesen természetellenes, olyan vagyok, mintha direkt "fehéríteném" magam. Szeretnék elkezdeni szolizni, de nem tudom hogy csináljam? Heti hány alkalommal kezdjem? Kenjem magam valamivel? Mennyi idő után lenne legalább olyan szinem, mint a többi normális embernek?
2011. jan. 16. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, ugyan nem vagyok gyakorlott szolis (életemben kb. 3x, ha voltam), de azért hozzászólnék. :)

A lényeg, hogy ne vidd túlzásba. Heti 1 alkalom, eleinte 5 percre, ha nagyon fehér vagy, majd később 10, szerintem elég. És nyáron inkább napozz.

Nem egy olyan ismerősöm van, aki rengeteget szolizott, hogy "szép barna" legyen, és most kb. 10 évvel idősebbnek néz ki a koránál, nagyon csúnya a bőre. :(

Én is elég fehér bőrű vagyok, főleg így télen, sokat ugratnak is miatta, de nem érdekel, inkább vagyok ilyen, mint agyonsült.

Amúgy vannak direkt szoláriumozáshoz való kencék, a jobb helyeken helyben is adnak, mielőtt befekszel (vagy talán utána (is)?). :)

2011. jan. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Nem szeretnék én sem túlzásba esni.
2011. jan. 16. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Azzal számolnod kell, hogy az anyajegyek szépen lassan elkezdenek rajtad sokszorozódni!Én a helyedben nem járnék!
2011. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végülis azt csinálom, hogy heti 6 perccel kezdem most januárban meg februárban is és márciusban emelem heti 2 alkalomra.
2011. jan. 18. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!