Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jövő héten megyek először...

Jövő héten megyek először szoliba, gyakorlott szolisok mire figyeljek?

Figyelt kérdés
ti meztelenül feküdtök be, meg mikor levetkőzök akkor látnak mások, mennyi időt szolizzak első alkalommal, mire figyeljek még? köszi:)
2010. febr. 17. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Előszőr mindenféleképpen csak 4 percet szerintem többtől leégnél.Én meztelenül szoktam befeküdni hiszen egy külön szobába megyek ahol rajtam kívül senki nincs:) Szerintem vigyél hajgumit ,hogy felbírd kötni a hajad és a nyakad is szépen lebarnuljon.Szoktam még testápolót is vinni nekem ez egy plusz hidratálás mert mindenki mondja milyen káros öregítő ugye.Ezért talán ez egy lelkiismeret könnyítő nekem ,illetve ha sminkeled magad előtte mosd le...dezodor se árt(nem leszel büdös izzadt de ez is plusz)
2010. febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:) és testáplót azt a szolizás után használod?
2010. febr. 17. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Közvetlenül előtte ne használd, mert rád fog égni frankón, meg összekened vele a fekvő felületet. Vannak kifejezetten szolárium előtti használatra zselék, amik elősegítik a barnulást, védik a bőrödet, és hamar felszívódnak. Vannak olyan szolik, ahol adnak is ingyenes termékmintákat a szoláriumozóknak. Ott dolgozótól is érdeklődhetsz!
2010. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meztelenül, de van hogy bugyiban, mert így jobban látszik a változás. Meg a barátom szerint szexi, ha látszik a fehér csík. Mintha bugyiban lennék. Eleinte csak pár percre feküdj be, max 1 héten egyszer. Aztán ha már van alapszín, akkor növelheted a perceket, de a heti egyet tartsd be! Kegyetlenül meg lehet égni!
2010. febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem nemenj fekvőbe, az álló jobb, vhogy jobban is barnulsz, nameg nemis kaphatsz el semmiféle nemkívánt szarságot...
2010. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en is az allora eskuszom,sokkal jobb!4percre menj,de en 8percnel tovabb nem mentem,marmint idovel,te sem menj 8percnel tobbre,es a heti 1 max. 2 alkalom,az meg olyan megengedett,normalis.es ne hasznalj elotte dezodort,ez fontos!!ha van nagyobb anyajegyed,azt takard le!
2010. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!