Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az új párom imádja ha egy nő...

Az új párom imádja ha egy nő bugyi nélkül flangál. Párszor én is megtettem de nem vagyok egy gyakorlott bugyitlankodó. Sokan vagytok akik bugyi nélkül jártok? Tanácsokat várok arról hogy miben lehet és miben nem, lebukásveszély, kényelem stb.

Figyelt kérdés
Elsősorban lányoktól várok tanácsot...
2009. febr. 9. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon kényelmetlen és egyáltalán nem higénikus... nem véletlenül hordanak a nők bugyit...
2009. febr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Én nem szeretem pár éve a bugyit és anélkül járok. Nagyon ritkán veszek fel, mert nem bírom elviselni. Valóban nem higiénikus, de én inkább mosom a nadrágjaimat. Nyáron miniszoknyához veszek fel természetesen. Szűk nacikat hordok, farmert főleg és teljesen jó. Lebukásveszély nincs.:) Edzőterembe járok, ahol a lányok együtt öltöznek, oda is veszek fel bugyit, tehát senki nem tudja...
2009. febr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Rajtam mindig van bugyi,nekem kényelmesebb és higénikusabb is.HA például beültök valahova és akár egy hosszabb-rövidebb szoknyában vagy akkor aztán előfordulhat hogy mások is észre veszik.Egyépként szerintem azért az izgatóbb ha bugyiban vagy mert még nem mutatod meg mid van és ezt a pasi vágyakozva figyeli.(általában)
2009. febr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
79%

Szerintem is higiénikusabb bugyival, de hogy mindenki jól járjon, szerintem mikor nem otthon vagytok viselj bugyit, mikor otthon vagytok öltözz fel bugyi nélkül. Aztán ha megszokod, megszereted, közbe mehetsz ki is bugyi nélkül és arra már tudni fogod te is, hogy mi az amiben otthon is jól érezted magad, melyik ruhadarab az amiben lebukhatsz vagy melyik helyzet.

Szerintem nem árt kipróbálni, aztán meglátod, te magad kell eldöntsd, hogy neked mi a jó és te is élvezed-e.

2009. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az rendben hogy nadrágban nem túlzottan nagy a lebukásveszély de mi van a szoknyákkal? És attól hogy otthon próbálgatom még nem tudom hogy mások mit látnak.
2009. febr. 10. 22:43
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
szoknyánál gondolni kell a szélre is például
2009. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

hahahaaa. ezjó. hát figyelj, tényleg kéne bugyit hordani, mert én pl. mindig olyan helyzetekre gondolok, amiben ciki lenne.


szoval gondolj bele, nem veszel fel bugyit, és neadj Isten baleset ér. jön a mentő, tépik le rólad a ruhákat és....

hopp, nincs rajtad bugyi . ez azért elég kellemerlen .

2009. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!