Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Soha nem volt pattanásom,...

Soha nem volt pattanásom, lehetséges, hogy nem is lesz?

Figyelt kérdés

Nekem mind a kettő nagymamám és azoknak az anyjuknak se volt soha pattanásuk és baba arcuk volt volt. Nekem se volt eddig csak néha egy - kettő... és baba arcom van. Akkor lehetséges hogy nekem se lesz soha? (miteszer van)

L/14


2011. jan. 18. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
várjál még vele.később még lehet.
2011. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Fogadni mernék valójában egy mm hely nincs a pofádon a pattanásoktól, és álmodozol.

Ha nincs örülj neki, később még lehet, nekem is 16 évesen kezdődött. Szóval KUSS

2011. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:38


Miért vagy ilyen ellenséges?


Amúgy meg elképzelhető, de rendszeresen tisztítsd, ápold és talán megúszod.

2011. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sztem lehet reménykedj benne!
2011. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

én is reménykedek :DD

viszont ha arctisztitóval lemosom akkor kijönk egy kettő... az miért van?

2011. jan. 18. 20:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Az 1-2 normális,de a miteszerekkel nagyon vigyázz.Tisztítsd rendszeresen és reméljük tényleg megőrzöd a szép bőröd!
2011. jan. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

attól még lehet. 20 évesen is jöhet ki pattanásod, meg ha stresszes leszel majd a vizsgák miatt stb. azért jöhet ki pattanásod az arclemosótól mert nem megfelelőt választottál.

L*-*

2011. jan. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy később lesz, és hidd el az még rosszabb :S Én letudtam a dolgot 12-15 éves koromban, most baba arcom van. De mondta a kozmetikusom, hogy van sok (és mostanában egyre több) olyan páciense, akinek egyetemista korára jöttek ki elég durván... És hogy akkor nehezebb megszabadulni tőlük. Szóval reménykedj, hogy ne jöjjenek ki, és maradj babaarcú. De van olyan ismerősöm is, akinek szép bőre volt, 14-15 évesen nagyon kirügyezett, de most 16 évesen megint baba bőre van. Tehát személyfüggő.

16/l

2011. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ah mindegy lesz ami lesz .... vigyazok az arcomra....

koszi a valaszokat!!! meg a jo tanacsokat!

2011. jan. 19. 15:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy nincs, és imádkozz hogy ne is legyen.
2011. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!