Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a károsabb: a melírozás...

Melyik a károsabb: a melírozás vagy a hajfestés?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve, hogy melíroztatom a hajamat. Az utóbbi időben ritkult a hajam, nem olyan dús mint régebben volt. A melírozás tette volna ennyire tönkre?

Viszont nem csak a kinézet miatt melíroztattam be, hanem az ősz hajszálak miatt.


2011. jan. 18. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A melírozás nem árt annyira,mint a festés, hiszen a festés az drasztikusabb hogy így mondjam, mivel az egész fejbőrödet éri...és nem hiszem, hogy attól lenne...ha őszülsz is...akkor genetika :S
2011. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kb. egy évig melíroztattam, és ahol volt melír, azok tincsek elvékonyodtak, eltöredeztek stb... Fodrászom azt mondta, hogy ha befesteném az egészet kevésbé ártana neki. Kb. fél éve hogy elkezdtem festeni az egész hajam, és sokkal kevésbé roncsolja. Használok rá egy jó pakolást is, az elég jól rendbe tette.
2011. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!