Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 éves lánynak írna fel...

14 éves lánynak írna fel bőrgyógyász gyógyszert ha csúnya a bőre?

Figyelt kérdés
Mindig nyomkodom és tiszta seb... rettentően megnehezíti az életem.. emiatt nem alszom a barátnőimnél, kínos ha tesinél megizzadok, nyári fürdés felejtős.... csak az érti meg mért vagyok így elkeseredve aki ebben a cipőben járt már.szeretnék elmenni bőrgyogyóhoz hogy írjon fel gyógyszert rá, de anyum azt mondta lehet h nem elég csúnya ahoz hogy gyógyszert adjon... szerintetek? illetve a gyógyszer a bőröm zsírosságán is segít?
2011. jan. 19. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Anyukád elég buta, már bocs... Megvárja, míg nagyon csúnya lesz a bőröd és csak akkor visz orvoshoz...? El kell menni bőrgyógyászhoz, ő fogja mérlegelni, hogy mi lenne a legjobb, valószínűleg külső szert fog javasolni (Pl. Dalacin T-t), szájon át szedős gyógyszert akkor írnak, ha nagyon nagyon csúnya a bőr. De ez nem jelenti azt, hogy meg kell várni, hogy csúnyább legyen, addig meg szenvedni... Ejnye-ejnye... Ez persze nem neked szól!


26/N

2011. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szia!

hát szerintem adna rá valamit.

unokatesóm kamasz korában kapott krémet, vagy gyógyszert már nem is tudom, mert nagyon elkaparta a pattanásait mindig. csúnya barna foltok voltak az arcán, és a karján. szépen elmúlt neki.

tudom nehéz megállni, de ne nyomkodd, próbáld rávenni magad:)


22l

2011. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
második vagyok! igen első jól mondja, mutasd meg anyudnak a válaszokat szerintem, elég nagy butaság volt tőle, amit mondott:S
2011. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy adna gyógyszert.

Bár én kaptam gyógyszert is meg krémet is de még mindig nem múltak el. Remélem neked használni fog.

L/18

2011. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Drága kommentelők.... Anyukám a legokosabb nő akit ismerek és könyörgöm ki mondta h nem vitt el bőrgyógyászhoz? Voltunk bőrgyógyásznál nem egyszer és találd ki mit adott? Dalacin T-t. Amikor legközelebb voltunk adott megint Dalacint de akkor más milyet mert a másik nem hatott. de semmi nem hat. és épp ezt mondom hogy annyira nem rémes a bőőröm(csak a sebek miatt) hogy ő javasolja, de ha mi dobnánk fel az ötletet vajon mit szólna? És mielőtt valaki azt mondaná hogy anyukám buta h kozmetikushozsem visz: JÁROK kozmetikushoz. Neharagudjatok h így leugatlak de kevés dolgot nem viselek el annyira mintha leszólják a családomat, de nagyon köszönöm mert amiket mondtok azt értékelem!:)
2011. jan. 19. 19:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Használj Aknesolt.
2011. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát az irományodból tejesen azt szűrtem le, hogy még nem voltál bőrgyógyásznál, olvasd vissza amit írtál.
2011. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"szeretnék elmenni bőrgyogyóhoz hogy írjon fel gyógyszert rá, de anyum azt mondta lehet h nem elég csúnya ahoz hogy gyógyszert adjon... "


Drága kicsi szívem, ezt te írtad. Mi nem ismerünk, csak abból tudunk kiindulni, amit leírsz. Ha az ellentétét írod le a valóságnak, arról szerintem nem mi tehetünk, nem megsértődni kell, hanem szépen összeszedni a kérdés érdemi megválaszolásához szükséges infókat (=látott már bőrgyógyász, kezelést is kaptál, de nem használt).

2011. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Drága kicsi szivem neharagudj, valóban nem volt teljesen tökéletes a megfogalmazás, de ti is beláthatnátok hogy anyukámat lebutázni kicsit erős. elnézést ha megbántottam valakit, de én nem sértődtem meg, csak szerintem ilyet :pontosan ahogy írtad mivel nem ismertek nem illik mondani..:) de ne offoljuk bocsánat és kész.
2011. jan. 19. 19:20
 10/13 anonim ***** válasza:

megint második vagyok, valóban nem volt világos a kérdésed.

de én elnézést kérek, hogy lebutáztam anyudat, tökre megértelek, én is gyűlölöm, ha szidják a családomat.

ha valaki bántja őket, olyan szinten eldurranok, hogy.... hát én nem tudtam volna ilyen szépen higgadtan válaszolgatni, és védeni az anyukámat, mint te:P cifrábbakat írtam volna az tuti:P

2011. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!