Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hosszú, kissé...

Mit csináljak a hosszú, kissé hullámos hajamból? Vágás, vasalás kizárva!

Figyelt kérdés

Állandóan copfba fogva, néha kiengedve hordom. Nagyon unalmas, és nem is áll már így jól...

Pár perc alatt, egyszerűen mit tudnék vele kezdeni, hogy jobban nézzen ki?


2011. jan. 20. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]



így a frufru-t fogd fel

2011. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de ha nem áll jól, akkor egy kicsit miért nem vágatsz belőle? felesleges olyan fazonhoz ragaszkodni, ami nem a te arcodhoz passzol. ha tetszik a hosszú haj, attól még megmaradhat a hossza csak elől levágnák olyan fazonra, ami jó lenne. :) egyébként behullámosíthatod, gegöndörítheted, befonhatod, elcsatolhatod, tehetsz bele hajpántot és azzal hátrafogatod vagy az is jól néz ki, amikor egy elől lévő, elcsatolni való közepes tincset befonsz és azt csatolod el.
2011. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek, az 1. ötletet már meg is valósítottam, és nem is rossz.
2011. jan. 20. 20:01
 4/5 anonim válasza:
1.-nek. Ha ilyen lányt átok az utcán, vagy bárhol, rosszul leszek. Ez nagyon-nagyon csúnya.
2011. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na megmondtam...:) első vagyok:)örülök hogy bevált:)
2011. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!