Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a vaterán árult...

Szerintetek a vaterán árult Ilcsi kozmetikumok eredetiek?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék Ilcsi kozmetikumokat, de sajnos nincs a közelemben olyan kozmetikus, aki ezekkel a termékekkel dolgozna. Nézegettem a Vaterát is, de ott szinte a valós árak töredékeiért kapnám meg, ami számomra elég gyanús...

mivel natúr kozmetikumokról van szó, félek,hogy azért ilyen olcsóak mert vagy rég lejárt a szavatosságuk vagy hígítva vannak! Szerintetek?


2011. jan. 21. 04:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ki van zárva,hogy becsapnának. Hisz jól tudod ,itt a neten csak csupa becsületes,jószándékú,egyenes,őszinte eladó van,nincs itt szélhámos egy se. 100%,hogy ezzel a hihetetlenül olcsó termékkel is csak te járnál jól (és nem az eladó),mert a bolti ár töredékéért hozzájuthatsz,láthatod ,csak neked akarnak jót tenni. Ne tétovázz mert még eladják valami baleknak,azt cseszheted a kozmit ,másé lesz .

:))

2011. jan. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló kicsi túloz...:)

Mert én már jártam úgy hogy a vateráról rendeltem és nem volt olyan megfelelő az amit kaptam mint ahogy ő állította :)

De ez nem kozmetika cucc volt...esetleg hozzá szólásban kérdezz rá mikor jár le a szavatossága...:)

Egyébként általában azért adják lényegesen olcsóbban mert annyira nem számít az eladónak mennyiért adja el,mert neki már úgysem kell,haszontalan...:)

Nekem is volt már olyan pumás cipőm amit eladtam 2000 FT-ért szinte semmi baja nem volt és 1 éve 16 ezerért vettem...nem volt rá szükségem,mindegy volt mennyiért veszik meg,mert úgyis kidobtam volna :)

2011. jan. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az elsö nem gondolta komolyan, amit irt, ezt hivjak ironianak. Es meg vicces is volt :)


Amugy en reszemröl nem mernek olyat venni, aminek az eredeteben nem vagyok biztos. Most mar. 15 ezer ft-om banja ezt a felismerest, amit parfümre adtam ki. Az illata 2 perc alatt tünt el. Ez volt a tanulo penz. Esetleg, nem tudod olyanokkal felvenni a kapcsolatot, akik rendeltek mar az adott eladotol, hogy nekik mi a velemenyük?

2011. jan. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már rendeltem Vateráról Ilcsit, nem volt vele gond.
2011. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én mindig onnan rendelek eperke 222-től, vagy eper 222? Vagy 22?

Na mindegy , sose volt vele gondom és ő a legolcsóbb.

2011. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most az egyszer vállalom a nevemet és az aromat. Iwiwen Gyuricza Ágnes (Mezőberény) néven megtalálsz, ott láthatod hogy kozmetikus vagyok és járok sminkversenyekre... Vaterán michaelas néven árulom az Ilcsit. Hogy miért? Nem titok keresetkiegészítés. Nem sokkal mivel sok a konkurencia és ezért olcsó.

Boltban az Ilcsit nem tudott megvenni csak kozmetikusnál. Ők üzletben van h akár dupla haszonnal árulják, pest megyéről nem is beszélve...

2011. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves Ágnes, szállitasz külföldre is?
2012. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az előbbi voltam, vagy tudnál postázni külföldre is Ilcsi termékeket? Nagy szükségem lenne rájuk!!! :)
2012. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!