Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyógyszertárban kapható...

Milyen gyógyszertárban kapható terméket ajánlotok mitesszeres, pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés

Milyen gyógyszertárban kapható terméket ajánlotok mitesszeres, pattanásos bőrre? Ezek mennyibe kerülnek?


És még egy kérdésem lenne: a bőrömnek néha olyan fura színe van, és kijönnek rajta ilyen nagyon apró dudorok, de nem mitesszer, nem pattanás, egyszerűen csak nem egyenletes a bőröm. Ez mitől lehet? Van rá megoldás?


2011. jan. 23. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász írja fel ilyen fehér gyógyszertári keverék.de mondom ezt csak recptre adják
2011. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a bőröm, azt mondják a túlzott faggyútermelés okozza.


Gyógyszertárban kérhetsz krémet, amit kikevernek neked, ebben elvileg nincs semmi mesterséges anyag, és jóval olcsóbb, mint a bolti kencék.

De a Vichy is nagyon jó, azt is gyógyszertárban lehet kapni. Annak már borsosabb az ára (Normaderm 5000.- körül van), de nagyon jó termék.

2011. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Duac kenőcs a legjobb én nagyon sokat küszködtem a pattanásos bőrömmel de az a tuti ami bevált !!!!!!
2011. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lubexyl szuszpenzió, ez egy lemosó, csak gyógyszertárban kapható, vény nélkül. Nagyon jó a LaRoche Posax Effaclar termékcsaládja, ebből van többféle krém, arctisztító.

Az előzőleg említett Duac-ot csak bőrgyógyász írhatja fel és elég erős készítmény, én pl. allergiás lettem rá és hetekbe került, míg rendbejött utána a bőröm.

2011. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Aknesol,Vichy termékek,teafaolaj.

Bio boltban Rejuvenál radíros arcmaszk nekem nagyon bejött és csak 400 ft.

[link]

2011. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Duac kenőcs milyen árban van?:)
2011. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1800 Ft körül van az ára és vényköteles.
2011. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hasonló az én problémám is. Mindent kipróbáltam. Nekem a legjobban a Panthenol habspray jött be (tisztított bőrre felkenve, amihez egy sima dove szappan tökéletesen megfelel), amivel a bőrödet kened egy kiadós nyári napozás után (mert leégtél).

Nem zárja el a polusokat. Nem zsírosodik, vagy szárad a bőröm.

Megfizethető :)

2011. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
azok a dudorok valószínűleg a bőr alatt képződött pattanások azokra ajánlott paradicsomot tenni, NE nyomkodd mert akkor még mélyebb lesz a gyulladás és ki is sebesedik hagyd kialakulni "kinyomható állapotig". Az 1-ő kérdésre sajnos nem tudom a választ de ha nagyon sújos meny bőrgyogyászhoz.
2016. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!