Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám így megcsinálni...

Hogyan tudnám így megcsinálni a szemöldököm?

Figyelt kérdés

A legtöbb lánynak ha megnézem, szép rendezett a szemöldöke, ilyesmi: [link]


Nekem viszont nem sikerül olyan szépre sose, meg nem is nagyon merek vele kísérletezni, az enyém ilyen: [link]


Mit csináljak vele? Hogyan szedjem? Előre is köszönöm a segítséget. :)


2011. jan. 24. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
a legelső szedést mindenképpen kozmetikus végezze és festetnis em ártana egy picit...mert amennyire ki lehet venni...rádférne 1 pici...de csak egészen kevés :)
2011. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy fekete a szemöldököm, csak kicsit mintha ritkás lenne vagy nemtudom, olyan fura :S Szerintem nemsokára meglátogatok egy kozmetikust és majd ő rendbehoz, mert a kézügyességem ismerve egyedül csak elrontanám. :D Amúgy volt már szedve, de csak alulról, mindenhol azt írják, hogy fentről nem szabad, de lehet hogy nem ártana. Köszi a választ, ment a zöld kéz :)
2011. jan. 24. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég ritka, én szemöldökceruzát használok, csak az meg közelről meglátszik :S. Nem tudom, mit lehetne kezdeni vele.
2011. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az enyémmel nem tudom mit lehet kezdeni. A tiéd egész jól néz ki, kozmetikus biztos meg tudja csinálni.
2011. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is elég ritkás a szemöldököm. A szedéssel még nem is lenne gond, annyi, hogy nem teljesen szimmetrikusan nő a két szemöldököm - de lehet, hogy csak nekem tűnik fel, mert kritikus vagyok magammal szemben. Én mostanában a szemöldöktetováláson gondolkozom. Na nem a teljes tetováláson, hanem a szálas technikán.


[link]

Ahogy elnézem, neki nincs saját szemöldöke, de ha a saját szemöldöködhöz hasonló a tetoválás színe, egész természetes tud lenni.


22L

2011. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ceruza, vagy por. az első képen látszik, h nem csak a szőr...sőt pont ott az ecset, amivel kitöltik a szemöldököt...
2011. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Tetováltatni nem szeretnék,inkább keresek valami jó kozmetikust és meglátom, hogy ő mit ajánl :) Minden válasz hasznos volt :))
2011. jan. 25. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!