Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől nő jobban a haj? Tapaszt...

Mitől nő jobban a haj? Tapasztalatok! Többi lent.

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Sok helyen láttam Bánfi nevű sampont .Ti nektek milyen hajnövesztő szer jött be?A Válaszaitokat előre is köszönöm.
2011. jan. 25. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztaltam, hogy mióta wu2 sampont használok, azóta gyorsabban dúsul a hajam. Azóta sűrűbben kell mennem fodrászhoz ritkíttatni.

A hosszát nem figyeltem, hogy mennire nől, de logikusan átgondolva, valszeg a gyorsabb növéstől dúsul gyorsabban:)

2011. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Egy tegnapi hasonló kérdésnél leírtam a tapasztalataimat, bemásolom ide:


Amiket próbáltam:

-Bánfi hajszesz+sampon: nem használt, macerás használni, rosszul voltam a szesz szagától, a sampon meg kiszárította a hajam.

-Vitanol C: kicsit gyorsabban nőtt tőle talán, de nem nagyon. Azért jó, mert egyszerű használni, és nem olyan büdös.

-Revalid kapszula: ez volt a leghatásosabb, 2 cm-t nőtt a hajam tőle havonta. A rossz benne, hogy drága. Napi 3 helyett csak 2-t szedtem.

-Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex (dm): ezt sokáig szedtem, most kezdem el megint. Csökkentette a hajhullást, és a szálak amik nőttek sokkal vastagabbak, mint korábban. Egy kicsit gyorsabban is nőtt tőle.

-DeMiclén regener hajszesz: könnyű használni, de nem hatott semmit.

-Herba Vita hajszesz: szintén nem használt. Nagyon büdös, acetonszaga van, plusz szilikonok vannak benne, amitől gyorsabban zsírosodott a hajam.

-Ricinusolaj: 2 hónapja használom, eddig semmi változás. 2 cm-t nőtt a hajam ezalatt, mint ahogy általában. Macerás használni, és jobban hullik a hajam tőle, valamint korpásodik is a pakolás után. Mikor éppen kimarad a pakolás, mert nem érek rá, akkor se korpa, se sok kihullott haj.

2011. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2011. jan. 25. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:
cink kapszula! barátomnak sokat használt, megerősödött a haja tőle
2011. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én WU2 sampon (sima, normál hajra való, semmi túlvegyszerezett balzsam meg mindenféle kencefice nincs benne a haj utána teljesen tiszta lesz, alap samponnak tökéletes) utána Bánfi hajszesz (szerintem semmi macera nincs benne. 5perc alatt bemasszírozod 40 perc rajtahagyod közben csinálsz amit akarsz aztán gyorsan leöblíted) utána jó kifésülhető balzsam (vagy valami amitől egy kicsit puhább lesz a hajad)


Én vasaltam a hajam és eltöredeztek a végek. Olyan váll alá érő hajam volt (éppenhogycsak) aztán gondoltam egyet, oké leteszem a havasalót, vágok 3-4 centit a hajamból és máris fel lesz frissülve a hajam. Ezután kezdtem használni a Bánfi hajszeszt és láss csodát, három hét múlva visszanőtt a hajam TELJESEN! (okéé max. fél-1 centi híján, de mondjuk nálam havonta nőtt másfél/1 centit ami tök kevés. Úgyhogy két-három hét alatt nőtt 2-2,5 centit a hajam, ami azt jelenti, hogy egy hónap alatt nő 3-4 centit a hajam.


Ahozz, hogy tényleg gyorsabban nőljön az egészséges hajad, ahhoz le kell tenned mindenféle hajsütővasakról + még hajszárításhoz is kell hővédőt használni. Manapság az egy 700-800 ftból kijön és tartós. Nekem bevált.


Örülök ha tudtam segíteni :)

2011. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszoló teljesen ugyan olyan mint én úgy értem,hogy a hajam nekem is teljesen olyan.de én attól félek,hogy ha leteszem a hajvasalót akkor a göndör hajam miatt csúnya leszek.:/mert nekem göndör a hajam alapból pontosabban erősen hullámos.:/
2011. jan. 25. 21:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm szépen a választ:)
2011. jan. 25. 21:37
 8/9 anonim ***** válasza:

20:12es vagyok.

Szívesen :)


Igen-igen, nekem is volt egy ilyen dilemmám, hogy hajvasaló nélkül kegyetlen bénán néztem ki. Én úgy oldottam meg, hogy mindennap összefogom a hajamat, és max csak az oldalt/ elöl kilógó tincseket vasaltam. ( Annak tök mindegy hogy vasalom-e mert nem azt akarom hogy a fru-frum nőljön.)

Vagy egy másik praktika, ha valakinek ez bevált, esetleg hajmosás után (mondjuk egy hétvégén próbáldd ki mikor nem mész sehova) fondd be a hajad, lehet nagyobba kisebbe. Az eredmény változó. Ha kicsiben fonod olyan lesz, mintha bekreppelted volna, de egyenesen fog állni a hajad. Ha nagyobban fonod, akkor szép loknis lesz, vagy olyan nagyobb hullámú. Szerintem ezek a megoldások vannak.


De ha nagyon akarsz egyenesebb hajat (hajvasaló nélkül nem lehet úgyse megcsinálni a full egyenes hajat) akkor vegyél egy jóóvastag körkefét, majd be kell gyakorolni a szárításnál való húzást-szárítást. Ettől tényleg egy jó egyenes hajad lesz, ami tűrhető összefogva :)

2011. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Nagyon rendes vagy:)

Létszi írj az email címemre.mert lenne még pár kérdésem Ha nem nagy kérés.:$mert úgy tűnik neked is ugyan olyan "Bajaid" voltak mint nekem.

2011. jan. 26. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!