Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől nő jobban a haj? Tapaszt...

Mitől nő jobban a haj? Tapasztalatok! Többi lent.

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Sok helyen láttam Bánfi nevű sampont .Ti nektek milyen hajnövesztő szer jött be?A Válaszaitokat előre is köszönöm. az igaz,hogy 1 hónapba akár 4cm-t is nőhet?
2011. febr. 5. 09:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem a Viviscal nevű tablettától nagyon gyorsan nőtt. De nagyon drága. Vagy 20 ezer forint egy doboz, ami egy hónapra elég. Legalábbis annyi volt két éve. Viszont megérte, mert fél évig rettenetesen hullott, már mindent kipróbáltam, semmi sem használt. Ezt elkezdtem szedni, két hét alatt megállította a hajhullást is és elkezdett nagyon gyorsan nőni a hajam. Az első két hétben zsírosodott tőle a homlokom, de utána az is megszűnt.
2011. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak, mit jelent az hogy nagyon gyorsan?:D Bér 20 ropit nem adnék ki havonta egy hajnövesztőért. :)

Én sok mindent kipróbáltam a hajamra. Használok ricinus olajat, sok pakolást, szerintem a Gliss kur termékek a legjobbak. Szebb lett tőlük a hajam, fényesebb, de egyik se produkált hajnövekedést. Már elvagyok azzal a 1,5-2 cm-vel, amit egy hónapban nő, nem tudok mit tenni. :) Jut eszembe, a Bánfi hajszeszt is kipróbáltam, elvileg 3 hónap múlva látható az eredmény, ott meg még nemtartok, de nem remélek sokat..:) Hajtípus függő.. (vékony szálú a hajam)

2011. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Vigyázz a hajnövesztő csodaszerekkel, mivel befolyásolja a szőrzeted növekedését is.


Pl. erősebb lesz a bajszod, a szemöldököd, a karszőrőd.


Egy szóval csak óvatosan!

Amúgy a megfelelő táplálkozás mellett, nincs nagyon szükség csodaszerekre.


A samponról jutott eszembe, a múltkor a dm-ben láttam egy sampont, aminek az volt a neve, hogy samponeltávolító sampon :)

2011. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
fejenállás.:) próbáld ki.;)
2011. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak, ez poén, vagy tényleg hat?:D
2011. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Én nem használok semmit, nem csesztetem a hajm festéssel( max 3 havonta festek vagy akár fél évente ) és mindig használok balzsamot, és ez által szépen növekszik. Egyél sok rizset :D
2011. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

nem poén , nekem nagyon bejött.

egyébként egyik rokonom hajnövesztő fodrász, és sokan mennek hozzá azzal a kérdéssel, hogy mitől nő jobban a haj:) a fejenállás napi 1-2 x 20 mp-el kezd, és fokozatosan növeld az időt, ahogy érzed, addig, amíg jól esik. Ilyenkor a fordított testtartás következtében beindul a hajhagymák vér-oxigén és tápanyagellátása és ezáltal sokkal erősebb, egészségesebb haj tud nőni, sokkal rövidebb idő alatt. És ráadásul ingyen van...ezt ajánlotta nekem is, én kb 2 hónapja csinálom, és bevált! gyorsabban nő:)

szép délutánt nektek! 15/L

2011. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én Revalid hajkapszulát szedek, de még nem nagyon van eredmény, nemrég kezdtem.
2011. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Kovaföld kapszula
2011. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én használtam a Bánfi hajszeszt a samponnal az előírt fél évig! Dúsúlt a hajam tőle, viszont nem tűnt fel hogy gyorsabban nőne! A dúsulást pedig észrevettem, mivel fél év elég ahhoz hogy lássam a sok kis kósza hajszálakat a fejem bubján :) Rettenetes amikor frissen szárítom a hajam, mert még nem olyan hosszúak hogy elsimuljon a hosszú hajammal, de megnő majd az is :)
2011. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!