Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki hasonló helyzetben volt,...

Aki hasonló helyzetben volt, mi segített?

Figyelt kérdés
Évek óta csúnya az arcbőröm.Nem pattanásos inkább miteszeres és nagyon zsíros is.Voltam már többször bőrgyógyásznál,de csak kencéket kaptam,amik semmit sem használtak.Nem tudom mit csináljak..
2011. jan. 25. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ilyen volt. Jajj de utáltam.... ha leradírozod, még több van, ha bekened, akkor is. Ha nem kened, egyes részeken kiszárad, a smink se jó, nem sikerül, csíkos, csomós lesz, ráadásul bármilyen fullos is, két órát se bír ki.......

Én mindent megpróbáltam. A házi szappantól a gyógyszertári kencékig, a fél drogériát..... mindent, ami jónak lett kikiáltva. Próbáltam nem enni vagy inni ezt vagy azt, voltam allergiavizsgálaton...rengeteg kúrát végigcsináltam.

11éves koromtól szenvedtem ettől. Borzalom volt.

De most 24évesen, 6hónapos terhesen gyönyörű tiszta a bőröm! Eddig ha valaki aludt mellettem, reggel előbb keltem,mint ő, kimentem sminkelni, és visszafeküdtem, csakhogy ne lásson úgy. Soha, de soha nem mentem ki smink nélkül az utcára, most simán. De még a szemetet se vittem ki smink nélkül. Most simán elmegyek akár Budapestre is smink nélkül.

Szóval teljesen együtt érzek Veled!!!

Nekem egyedül a terhesség oldotta meg, de az teljesen!


24L

2011. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok,de szedek fogamzásgátlótis,mert mondták,hogy az jó a hormonok miatt.Tényleg jobb azóta sokkal,de még ígyis nagyon zavar,hogy csillog az arcom meg minden,amit leírtál:S..Anyukámnak is ilyen volt,aztán ő kapott vmi nagyon erős gyógyszert,de nekem nem akarják kiírni..
2011. jan. 25. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne gyógyszert szedj,van sok kozmetikum ami a zsírosságot csökkenti,ilyen az agyag is.A miteszereket csak kitisztítással lehet kezelni.
2011. jan. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! Én tudom mi kell neked:) először is próbáld meg a Zineritet! bőrgyógyász írja fel, ez először is szárít, de esküszöm neked,nekem gyönyörűen simává tette az arcbőröm. aztán sok évre rá megin mikor hirtelen patis lett az arcom, akkor felirattam a Roacutan-t. Ez egy nagyon erős gyógszer, lehet ezt szedte az anyukád. Ettől biztosan helyre jön az arcod, ha a Zinerit nem segít.


De mindenféleképpen ezt a 2t ajánlom!

Reméelm szép lesz neked is a bőröd, én is nagyon sokat szenvedtem miatta, ma már semmi hiba nincs az arcomon:) sok sikert, és kitartást!

2011. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó,nagyon aranyos vagy:).Zineritet már próbáltam és nem segített :(..Megpróbálkozom a másikkal!!Köszi a tanácsokat!
2011. jan. 28. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!