Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen az évszak tipusom?

Milyen az évszak tipusom?

Figyelt kérdés

Úgy értem, az ilyen ősz, meg ezek...Már olvastam interneten, de mégse' tudom eldönteni.

Szóval: A hajam sötétszőke, a szemem világos zöld, és a pupillakörül van egy fekete karika, vagy mi. A bőröm fehér-, vagy rózsaszínes(?).


2011. jan. 26. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Ezt így nem fogja neked megmondani senki, attól függ hideg vagy meleg árnyalatú stb. Fényképről is nehéz megállapítani, mert nem úgy adja vissza a színeket. Különben is ritka az olyan ember aki csak egy évszaktípusba tartozik.

25N

2011. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Tavaszra tippelek.A szőke haj és a fehér bőr miatt.Ha rózsaszínes kétség sem fér hozzá és igen meg lehet mondani kevdes előző válaszoló.Nem mindenkire jellemző ugynaz,de behatárolható.
2011. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:) Mostmár okosabb lettem.
2011. jan. 27. 12:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves okoskodó második, van egy színtanácsadó barátnőm, tőle tudom, hogy nem lehet látatlanban megállapítani. És amint írtam, alig van olyan ember aki csak egy évszaktípusba tartozik. Általában kettő keveredik.

25N

2011. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nade
2011. jan. 28. 22:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem okoskodok,érdekes én be bírom határolni?Épp írtam,hogy előfordul nem kifejezetten egy típusra jellemző dolog,de ilyenkor a többi dönt.A barátnőd hány típust ismer?:)Mert csak 4 van és olyan nincs,hogy egyikbe sem tartozik,de ha figyeltél volna mit írt a kérdező:rózsás arc!szőke haj ez nem nyár,nem ősz és nem tél.
2011. jan. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Senki sem írta hogy 4nél több évszaktípus van! Tanulj meg szöveget értelmezni. És aranybogár a rózsaszín arcbőr a nyár típusra jellemző... Tehát nem mondhatod egyértelműen, hogy tavasz! Főleg hogy sötétszőke. És inkább a barátnőmnek hiszek, mert ő tanulta, te viszont csak hiszed, hogy tudod! Vita lezárva!
2011. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igenis:D!!!De máskor a barátnőd válaszolja meg:)!
2011. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

ezekvagyunk-mi.blogspot.com Ide írtam egy évszakelméletes bejegyzést. Biztosan megtalálod melyik vagy te. A képek rengeteget segítenek.

Remélem segítettem :)

2011. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!