Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen évszak típus lehetek?

Milyen évszak típus lehetek?

Figyelt kérdés
A hajam sötétszőke, de nem ezüst, hanem arany fényű. A bőröm közepes világosságú, néha olívás árnyalatú. Nyáron könnyen barnulok. A szemem színe a fényviszonyoktól függ, de általánosságban olajzöldnek mondható. Én arra tippelek, hogy a tavasz és a nyár típus keveréke lehetek. Esetleg meleg nyár? Ti mit gondoltok?
2011. szept. 26. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

szerintem nyári :D


én is próbáltam ilyen witch-es újságokból kinézni hogy milyen típus vagyok,de eddig nem nagyon jött össze


13l

2011. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nyári :)
2011. szept. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Véleményem szerint ősz. Nyár nem hinném, ahhoz túlságosan meleg tónusaid vannak.
2011. szept. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hűha! Ősz? Erre nem gondoltam. (Egyébként nincsenek szeplőim. Így is lehetséges?) Jöhetnek még válaszok!:)
2011. szept. 27. 08:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Aha, én is ősz típus vagyok, pedig nekem sincsenek szeplőim. A bőröm világos, de könnyen barnulok (és világos-korában sem hófehér, hideg árnyalatú), a szemem barna, némi zöldes beütéssel, a hajam pedig (az eredeti) pedig sötétszőke.

Nekem egy sminkes csaj mondta, hogy ősz típusú vagyok.

2011. szept. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavasz típus vagy a leírás alapján, mivel a hajad is, bőröd is meleg tónusú. A nyár típusú nőkre hideg tónusok jellemzőek, az ősz típusú nők pedig nem barnulnak könnyen.
2011. szept. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tavasz típus vagy. Télen fehér a bőröd? ha igen, lehetsz tavasz a meleg színek miatt, de:


Amúgy lehetsz meleg nyár is, annyi a különbség, hogy a hideg nyár bőre kékes árnyalatú, haja hamvas szőke-hamvas barna, míg a meleg nyár bőre sárgásabb, az erek zöldnek látszanak, a haj szőke-középbarna között aranyos-vöröses csillogással, nagyon könnyen barnulnak.


Én is Tavaszra vagy meleg nyárra tippelek!

2011. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hááát ha igazán meggondolom, szerintem a meleg nyár lesz a tuti.:)
2011. szept. 27. 15:20
 9/11 anonim válasza:

én úgy gondolom, hogy az évszaktípus beazonosítása fontos, ha valaki bizonytalan a neki megfelelő színekkel kapcsolatban. egy időben én is próbáltam így "bekategorizálni" magam, de rájöttem, hogy felesleges, mert a 12 altípust nem lehet több, mint 6 milliárd ember mindegyikére ráhúzni, vannak keveredések.

egyébként ősz típusba tartozol! :))

2013. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, azóta komolyabban utánanéztem ezeknek a dolgoknak (nem női magazinok oldalain), és azóta én is az őszre jutottam:) Jobban leszűkítve a dolgokat "soft autumn deep" vagy "soft autumn light" lehetek, de nem tudom a szakszerű fordításukat.
2013. jan. 14. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!